Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Michelle Khare és Jordan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Michelle Khare és Jordan Shalhoub 10/?

Figyelt kérdés

Michelle Khare:

[link]

[link]


Jordan Shalhoub:

[link]

[link]


10-es skálán mennyire vonzóak?



#Michelle Khare #Jordan Shalhoub
2016. júl. 30. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek is menekültek?
2016. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jószívűen Michelle kap egy 3-ast, Jordan egy 3,5-öt.
2016. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Amerikaiak -.-


#2


Komoly :D? pedig olyan gyönyörűek, tőlem kapnak mindketten egy nyolcast.

Amúgy miért nem jönnek be? Inkább az európai csajokat preferálod?

2016. júl. 30. 00:55
 4/6 anonim ***** válasza:

1)10/4

2)10/3

2016. júl. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok és igen, komoly. Nincs bajom semmilyen rasszal és néppel e téren. Szerintem minden rasszból van nagyon sok attraktív, vonzó nő: fehér, fekete, barna és sárga is.

Bár ha rangsorba kéne állítanom, saját ízlésem szerint persze, így állnak: (1)fehér, (2)fekete/barna, (3)sárga.


A két nő pedig akit linkeltél, nem azért pontoztam olyan gyengén, mert valami bajom lenne velük, értsd a származásukkal/hovatartozásukkal, hanem csupán egyik sem vonz, egyáltalán.

2016. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így már világos, amúgy érthető, hogy mi magyarok inkább a fehérekhez vonzódunk, mert gyermekkorunkban mégis csak ők vettek minket körül többségben (lex Borsod megye) :D
2016. júl. 30. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!