Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A chatsexet csak a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A chatsexet csak a férfiak szokták használni? Vagy a lányok között os akad olyan, aki ezt kedveli?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akad, de egyre ritkábban :(

Én szeretem :) F

2016. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

van,de kevés a jó

kimerül a:

még írj

ahh

igen

-ekben a válasz

2016. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Van egy kevés

Ide lehet írni csak lányok

2016. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ja tényleg csak 1 szavakban szoktak visszaírni :D
2016. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak lányoknak kiadó vén paaik vannak, akik a végül nem akarnak találkozni!!!!!
2016. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem agyhalottakkal csinálod, hanem egy értelmes, okos nővel, akkor sokat tudnak írni, és szebben megfogalmazva, mint ahogy én szoktam általában.

Az ilyen mindentegybeírunk ékezetek nélkül piicsákkal nincs benne semmi élvezet.

2016. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Jaj tudjatok mondani hogy a lanyok csak egy szavakban tudnak valaszolni..nem csak a lanyok csinaljak am igy..szamos ferfivel talalkoztam mar aki szinten csak annyit irt : ahh , de jo vagy baby..hasonlok..:D es ha logikusan vegig gondoljuk..mindket felnel..fel vagy izgulva es jo esetben kozben csinalod magadnak kozbe hogy az eletbe irjunk oldalakat?:D oke mindjart jonnek az : egy kezzel is tudsz irni stb. Valaszok..igen teny..de akkor meg tul lassu vsgy es jonnek a kerdesek hogy : itt vagy meg?..szoval gondoljatok mar vegig:D..ezert jo az a modszer hogy eloszor x masodszor y..es igy nincs problema
2016. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak férfiak. Egymással. Igen. Mindig. Csak.
2016. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem, bár kevés férfival sikerült, aki normálisan le tudta írni, hogy mit akar.
2016. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha végképp nincs màs,akkor akàr jó is lehet. N
2016. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!