Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy-hogy itt minden pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy-hogy itt minden pasi állítja, hogy imád nyalni, élvezésig akár, de a valóság mégsem ezt tükrözi számomra?!

Figyelt kérdés

Bár nincs akkora tapasztalatom, de akikkel én voltam vagy neki se álltak vagy pár percig valamit maszatoltak én annyi. Vagy csak eddig ilyeneket fogtam ki?

24/L



2016. júl. 31. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem itteni pasikkal ismerkedtél.... ;-)
2016. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy aki ide ír, az a pár vélemény tükrözi a valóságot? Nem. Ez a gyik-re írogatók véleménye... semmi több.

Mellesleg én meg olyan nővel nem voltam, aki imád szopni, és nem 5 percig akarja csinálni.

2016. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg mindenki szeret ferditeni egy kicsit... Én sem állítom, hogy imádok szopni, de tisztességesen megadom a partneremnek ami jár! :)
2016. júl. 31. 20:39
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Ilyeneket fogtál ki,esetleg valami gond van veled.
2016. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

De az itteniek állítják, hogy imádják csinálni. A saját vágyairól nem hinném hogy hazudnának.

Én is imádom, de volt akinek nem csináltam sokáig, mert túl hájas volt ,és belefulladtam :D Az ágyon nincs elég hely ahhoz, hogy teljesen vízszintesből nyaljam, ahogy még levegőhöz is jutnék. Ezért se szeretem ágyban csinálni.

2016. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
A gyk ról kéne ismerkedned, itt csupa ilyen pasi van :DD
2016. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem rendesen ez a fetishem!! :DDDD de sajnos meg sose engedték meg nem ertem mert :DD
2016. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nincs tapasztalatod, te írtad. Ha 10ből 8 fekte golyó van és te pont a fehérte fogodki akkor így jártál. Én pont a nyalósokat fogom ki amit utálok.
2016. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván a divatos szétkondizott, önimádó, nárcisztikus pasik neked is a zsánereid. Na már most, az előbb említett tulajdonságok miatt, ők pont letojják, hogy neked jó e vagy nem.
2016. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
énis nagyon szeretek nyalni, de mivel a gyk görbe tükör ezért a valóságban nem szeretek, mind1
2016. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!