Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok is szoktak fantáziáln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is szoktak fantáziálni idegen fiúkról, akiket meglátnak az utcán, buszon stb?

Figyelt kérdés
Pl. ha látnak egy jó pasit, elképzelik, hogy hogyan néz ki meztelenül, milyen lenne vele az együttlét, miket tennének vele? Vagy ezek a gondolatmenetek csak férfiakra jellemzőek?

2016. aug. 2. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem a hang, személyiség jobban" megfog" :D előfordult már.. de annyira nem jellemző.. :D
2016. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
egyáltalán nem. én egyedül olyan fiúról fantáziálok akit szeretek.. egy idegen "jó" pasiban semmi érdekeset nem látok
2016. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem annyira. Olyannal pl igen akivel egy órára járok heti 1x (mert baromi unalmas az óra szóval van mivel tölteni így...) és nem ismerem de így ugye mégis. Ő is idegen valamilyen szinten, mert sosem beszélünk csak tudjuk, hogy egy órára járunk, de nem olyan mint akit a villamoson 1x láttam életemben.
2016. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oh ha tudnád..;)
2016. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!