Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme van egy randinak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van egy randinak, ha egy hónapnyi időt, ismerkedési időt dobtam ki az ablakon a semmiért, hogy nem jövök be neki szexuálisan a találka után, pedig volt 50 képcsere, hangrögzítős beszélgetés előtte semmi?

Figyelt kérdés
Még egy szánalomdugást sem kaptam kompenzációként a nőtől. Eszméletlen.
2016. aug. 3. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

"Még egy szánalomdugást sem kaptam kompenzációként a nőtől. Eszméletlen."

pedig elég szánalmas vagy :S


23F

2016. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed akkor keress egy lányt, aki biztos ne mondja hogy nem vagy számára szexuálisan vonzó

Annak ellenére sem fogja ezt mondani, ha baromi ronda vagy és egy fogad sincs

2016. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francot kell egy hónapot bohóckodni? Jó, hogy nem jöttél be, ha ilyen tutyi-mutyi vagy.

3-4 levélváltás, képcserével, egy telefon és egy héten belül személyes találkozó.

2016. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Miért kéne számalomból szét raknia a lábát?
2016. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha már ennyit fáradoztam, szórakoztattam, időt fektettem bele. Ez lenne a minimum.
2016. aug. 3. 13:33
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Tudod ha befektetsz valamibe pénzt és időt áldozól rá... nem biztos, hogy bejön a befektetésed....

Ez is egy ilyen dolog volt, gondolom jött jobb vagy rájött, hogy egy fütyi vagy...

2016. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Tudod az élet nem a dugásról szól. Bár a hozzád hasonló állati szintén leledző férfiaknak ezt felesleges magyarázni. A nők nem tárgyak amiket használni lehet. Ha a fáradozásaidért venni akarsz valamit akkor menj prostihoz. Szabad emberek semmivel sem tartoznak neked.

Az ilyenekre mondta a történelem tanárom, hogy ássanak a földbe egy lyukat és oda csinálják, mert ezeknek csak az való...

2016. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem használati tárgy, de igenis ami jár, az jár.
2016. aug. 3. 14:02
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem kérd vissza a pénzt amit elköltöttél rá, vagy dolgozza le

Nehogy már minden nő élősködő legyen

2016. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Noren1989 ***** válasza:

Emiatt kell pikpak találkozni a nővel...

Nem kell egy hónapot elpazarolnod.

Sőt, ha ezt így veszed, igazából egy percet sem szükséges.


Jobb neked egy fizetős lány. Javaslom a rosszlányokat!


26/F

2016. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!