Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, amikor reggelente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, amikor reggelente feláll, akkor kívánjátok is a szexet? N23

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el anyám, ők mindig kívánják a szexet :D A reggelit mondjuk én is jobban kedvelem :P 30/N
2016. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
igen, bár én mindig, annak ellenére h naponta min. 1-2x lerendezem az asszonyt jó kiadósan majdnem ájulásig :D
2016. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindig. Csak szimplán feláll. El nem tudom képzelni hogy valaki minfig vágyik a szexre.
2016. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 erre annyit mondok h a jóból sosem elég, nemtudom tapasztaltad-e már
2016. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bummer ***** válasza:
100%

Ha épp nő mellett ébredek, ez nem kérdés. :)

Amúgy mindig készen állok rá reggel is. :)

2016. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel is vágyom a szexre , jól indul a napom ha reggel szeretkezek
2016. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Persze biztos vannak olyan szuperhősök akik sosem fáradtak, rosszkedvűek stb és akár hajnali háromkor fölkeltve azonnal álló farokkal ébred mindenre készen és lerendezi az asszonyt ájulásik. Gyakoris szexistenek....
2016. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindig. Egyébként, ha nagyon keveset aludtál, kifejezetten kellemetlen érzés is lehet.


Meg gondolj bele, hány különböző módon tudsz felkelni... Ébredhetsz úgy, hogy szétvet az energia és a tettvágy, akkor persze, mindent bele! :) De lehet, hogy napok óta nem alszol jól, lehet, hogy hülye fejeddel bezabáltál este és felfújódva ébredsz, vagy épp ellenkezőleg, nem volt időd vacsizni, és mikor kinyitod a szemed, már ölni tudnál a reggeliért, stb...


És mindeközben bármi van, a reggeli merevedés óramű pontosan megjön. (Képzeld el azt, amikor qrva sokat ittál este, reggel nagyon kell már, erre megjön a merevedés és tíz percig esélytelen, max cseppenként tudod kipréselni belőle.)


Én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy bármi probléma van az életemben, az alvás az első, ami tönkre megy. Az idő nagy részében reggelente fáradtan és nyűgösen ébredek, teljesen antiszociális vagyok.

2016. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Én pl mindig. Minden áldott reggel kívánom.


26/F

2016. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Én akkor is kívánom reggel a szexszet, ha éppen nem áll föl!
2016. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!