Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha állandóan vonz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha állandóan vonz az idegen fiúkkal való érzelmes szex, de mégis félek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegenként ki fog veled érzelmesen szexelni? Egyébként kockázat nélkül nincs nyereség.
2016. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Pl. én. Ugyanúgy szeretkezek azzal a nővel is, akivel megbeszéltük előtte, hogy ebből kapcsolat nem lesz, csupán egy baráti viszony amelynek része a szex is. Attól még, hogy nem voltunk szerelmesek, a vonzalom ugyanúgy megvolt, ugyanúgy beszélgettünk arról amiről épp kedvünk volt és még pár napra kirándulni is elmentünk együtt. Ami pedig a lényeg, hogy szeretkezés közben ugyanúgy fontos volt, hogy élvezze amit teszek vele, mintha a párom volna. Nem is értem, hogy lehet másképp lefeküdni valakivel.

2 ilyen partnerem volt, akivel mindezt tisztáztuk az elején és mai napig mindkettővel barátok vagyunk, annak ellenére, hogy testi kapcsolat már nincs köztünk.

27 F

2016. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kettessel,és tudnám én is ezt prezentálni.

25f

2016. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom #2-eshez! Megtanultam akár egy éjszaka erejéig szerelmes lenni. Én férfiként nem tudok érzelem nélkül szexelni, viszont hatalmas szexuális igényem van. Ezért alkalmi partnerek esetében is ugyan úgy állok hozzá a dologhoz, mintha életem szerelme lenne. Addig, amíg együtt vagyunk ő az egyetlen. Lehet, hogy ez csak pár óra, vagy egy éjszaka, vagy egy rapszodikus szexkapcsolat, de amíg együtt vagyunk, azt kapja tőlem a nő, amit egy érzelmes párkapcsolatban is megkaphat.
2016. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Győzd le a félelmedet és írj nekem ! 😉
2016. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha elmúlna a félelmed akkor írjál nekem! F.
2016. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!