Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti hogy élnétek meg ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy élnétek meg ha egy másik lány egyik pillanatról a másikra "kelendőbb" lenne nálatok a pasik terén?

Figyelt kérdés

És nem csak hogy idegen helyen hanem még "hazai pályán" is. (azoknál a pasiknál is akik idáig neked bókoltak)

Mit tennétek hogy visszaszerezzétek a pasik figyelmét?

Hogy érnétek el hogy rátok is figyeljenek mint régen?



2016. aug. 7. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
azt vettem észre h azzal próbálkoznak h hangosan sikitoznak meg kiteszik mindenüket.. pedig sokkal jobb lenne ha okos lenne és átlagos, meglehetne jelenni vele bárhol, nem az h fogni a fejem mert állandóan sikitozik és mindenhonnan kiraknak mert agygörcsöt kap a nép
2016. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem igazán érdekelne. Úgy is visszajönnek, mindig visszajönnek.:)
2016. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hírtelen gazdag lettt a lány vagy miért kapott ekkora figyelmet?
2016. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem gazdagabb, állítólag "sokat változott az előnyére".
2016. aug. 18. 22:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyakran előfordul h a korán érő, 7-8.-ban menő csajok gyorsan elvirágzanak, es középsuli végén csak néznek a faszik h hat ez meg ki ez az új bomba csaj?! Es kiderül h nem új, csak a későn érő szürke kisegérből hirtelen nő lesz. Nem tudom h lehet-e ezzel kezdeni valamit. Ilyenkor szokták azt lépni az elvirágzott csajok, h bevallalóssagban ralicitalnak az új versenyzokre, es ezzel ideig óráig visszaszerzik a pasik figyelmét.
2016. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát azért "elvirágzottnak" még nem mondanám.


Pont ez az hogy hiába próbál "rálicitálni" a másik csajra (pucsítás stb) nem igazán jön neki össze, sőt ha a másik csaj észreveszi még képes be is égetni.

2016. aug. 18. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Most eszembe jutott valami.

Nemrég elkezdtem sportolni és amúgy a pasik szeretik a sprotos lányokat, vagyis engem azóta többen megnéznek, merg alapból ha mondom egy sracnak, hogy sportolok akkor tetszik neki.

Szerintem kezdj bele valamibe :)

Azzal visszahódítod a fiúkat :)

2016. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na es ebben a konstellációban te ki vagy, kérdező?:)
2016. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó:)

Versenyszerűen egyik se sportól de iskolai szinten igen.

2016. aug. 18. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!