Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mikor szűz sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor szűz sráccal szexeltetek, hogy ment a szex? Volt valami gond, pl. merevedés, korai élvezés? Milyen volt a szex, hogy teljesített a srác? Hányszor élveztetek el és hányszor a srác?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok és mennyi a srác? Hányadik partnered volt, akivel lefeküdtél? Ha több ilyen eset volt, azt is írjátok.

2016. aug. 11. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezhetsz fiút is.Én cerkám csak félgázon volt,6-ot löktem aztán törölközhettünk is.
2016. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

14 voltam a srac 16. Elso partnerem volt. Nem volt merevedesi problemaja. Es ket lokes utan elment.

A masiknal 15 voltam a srac ujfent 16 (masodik partner) es nala viszont nehez volt felallitani. De hosszu volt az elso menet. Azt viszont elveztem.:) de orgazmusom nem volt. Neki egyszer volt. Es nagyon jol teljesitett szerintem.:)

2016. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
14 évesen? Jézus maris, 14 évesen mi még kint fociztunk a pályán
2016. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

14 évesen szexeltem 17 éves sráccal, ő volt nekem az első, simám felállt neki de második lökés után elélvezett és az ennyi is volt

második szex 16 évesen volt, a srác akkor volt 15 neki nehezebb állt fel, de ő elsőre is nagyon sokáig bírta, azóta is együtt vagyunk ő 19 én 20

2016. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kérdést párszor festették már ugyan ilyen részletes kérdésekkel. 20 éves voltam a srác 26 nem volt probléma olyan volt mintha nem is lett volna szűz. én négyszer élveztem spriccelős orgazmussal a srác kétszer a srác a 3. Partnerem volt. Voltam 21 évesen is a csávó 32 két élvezés mind kettőnknek.. Ő is jó volt az ágyban.. Szóval ahhoz képest hogy milyen rém történteket lehet hallani hogy egy szűz srác milyen béna meg milyen szar. Én nekem annál nagyobb volt a kellemes csalódás ;)
2016. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a kérdést párszor már feltették ***
2016. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
18 évesek voltunk, sajnos a srác annyira rá parázott,hogy daruval sem lehetett volna felállítani...
2016. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Ennyi rib*ot.
2016. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam, a ffi 25. Mindketten szűzek voltunk-itt illik röhögni a tiniknek,meg a trolloknak-. Szerelmesek voltunk egymásba,figyeltünk egymásra. Nekem nem fájt,sőt,nagyon jó volt,ahogyan neki is.
2016. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"22 voltam, a ffi 25. Mindketten szűzek voltunk-itt illik röhögni a tiniknek,meg a trolloknak-. "


😊😃😊

2016. okt. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!