Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet az hogy én jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az hogy én jobban élvezem az előjátékot mint a párom? 22/f

Figyelt kérdés
Az szokott lenni hogy mikor eléggé fel vagyunk izgulva akkor én imádom ő orálisan kielégíteni vagy ujjazni. Az a baj hogy ò ezt nem élvezi annyira mint amikor "durr bele" viszont én ezt szeretem jobban. Hogyan beszéljem meg vele?
2016. aug. 14. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd ki a szád és mond el neki egyenesen.

Ha nem tudod őszíntén elmondani neki semmi értelme a kapcsolatotoknak.

2016. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ő valószínűleg a vadabb szexet szereti, esetlej lehet benne egy kis sub hajlam is, ami azt takarja, hogy szereti, amikor egy pasi a domináns, leteperi és izomból megrakja minden lyukát hátul.

Te viszont a romantikusabb, kényeztetős, érzéki szexet részesíted előnyben ezek szerint.


Nincs ezzel baj, de meg kell beszélnetek a dolgot nyíltan, őszintén, mert így csak a kapcsolatotok rovására menne.


Nekem pl. egyikkel sincs bajom: imádom kényeztetni az aktuális páromat orálisan, nyalni, látni ahogy kéjesen nyögve közelít az orgazmus felé, majd megfeszülő és megremegő testtel átéli.

De néha elkap a vadság, és akkor minden előzmény nélkül simán szeretem a falhoz szorítani, letépni róla a bugyit és egy istenes nyelves csók közepette beletolni tövig a farkam a puncijába, és izomból szeretkezni vele (A módszer miatt inkább dugás, de a szerelmeddel minden együttlét szeretkezés!).


28/F

2016. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen pont így van ahogy mondod, szeretem látni ahogy élvezi de sokszor akarja hogy tegyünk úgy mintha megerőszakolnám. Ezzel nincs is baj meg én is élvezen de jó lenne néha ha az lenne amit én szeretnék.
2016. aug. 14. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor jól gondoltam, hogy van benne egy kis sub hajlam.

(Egyébként elég sok nőben megtalálható ez, sokszor pont azokban, akikből ki se néznéd!)


Egy kapcsolat a kölcsönös kompromisszumokon és őszinteségen alapul, hogy meg tudjatok mindent beszélni.

Felnőttek vagyok már mindketten, nőjetek fel ilyen téren is! Kommunikáljatok, ne féljetek egymás előtt kimondani a vágyaitokat!


Sok sikert! ;)

2016. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha ma este hazaér megpróbálom neki elmondani. Remélem nem lesz semmi baj belőle ugyanis nagyon szeretem.
2016. aug. 14. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez van csak én lány vagyok.

Párom nyal egy kevés ideig (ha megkérem, hogy csinálja tovább akkor csinálja de amúgy nem)

Én a pettingért odavagyok. Simán meglennék szex nélkül de ő pont fordítva van.

Kompromisszumot kell kötni

2016. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És hogyan oldottátok meg?
2016. aug. 14. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!