Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem merek a baratomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek a baratomnak feloltozni "vadabul"?

Figyelt kérdés

Lassan egy eve vagyunk egyutt,minden jo kozottunk,a sex is..de van egy kis bokkeno.

Nalunk mindig azaz "este alvas elott smink lemosas utan" torteno szex van,filmezes elott,utan.,vagy kozbe megy a film

Egyszer talan ketszer volt random szex kozottunk,nappal.

Tobbszor is kerte hogy oltozzek be neki,magassarku combfix..en felos.lany vagyok.ezt o is tudja.es megerti..de jolesne neki..

Azlenne kerdesem hogy mivel kezdjem el ezt az egeszet? Milyen extrabb otthoni ruha lenne az ami sex de ugyan akkor visszafogodtam? Mit javastok? Illetve mi lenne az otletetek egy vadabb estehez?


2016. aug. 15. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fogjátok a Magyar Helyesírás Szabályai c.könyvet és olvasgassátok!Az elég vad lenne számodra.
2016. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te tudod, mi az amiben vadítóan szexinek érzed magad. Nekem nagyon bejön a páromon a csőtop miniszoknyával, vagy a hátat, vállat, lapockát szabadon hagyó miniruhák. Azt szeretem legjobban, ami az egész hátat szabadon hagyja. Mindez tűsarkúval. De Te tudod, hogy mi áll jól Neked. Figyeld a párod reakcióját, hogy mi jön be neki.
2016. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az a gond, hogy nem mersz beöltözni, akkor annak az okát kellene megkeresned ahelyett, hogy belekényszerítenéd magad egy olyan ruhába, amiben amúgy sem vagy önmagad. De ha nagyon azt akarod, akkor vannak olyan szexi testharisnyák, amik alul nyitottak, így rajtad maradhat szex közben:

[link]

[link]

[link]


22/L

2016. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!