Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti szeretitek ha egy lány vad az ágyban?

Figyelt kérdés
És mennyire tetszik ha esetleg van tetkója vagy piercinge?? És melyik haj szín a kedvencetek?
2016. aug. 15. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönnek az ilyen lányok. A hajszín a stílusától függ, de az ilyen lányoknak nagyon jól szokott állni a fekete.
2016. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Van, aki nem szereti? :D Piercing max köldöknél legyen, a punciban lévő szerintem csúnya és nem is funkcionál jól. Hajra a barna, világosbarna, és szőke a kedvencem.
2016. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:

Előtte megnézzük a Vad Angyal ismétlését, ok?

Igen, azért ne akarjon korbácsolni, meg kikötözni....


Nekem a tetkó/piercing bejön.

Kedvenc hajszínem: lila, sötétkék, fekete, sötétbarna.

26/F

2016. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig. De néha kell az is... Olyan 60-40 a nem vad szex felé... Hajszál az fekete, vagy valami sötét árnyalat. A tetkó az szexi a piercing az nem annyira, bár attól függ, h milyen és hol van. Láttam már olyat, amitől nagyon beindultam, de gyakoribb az, ami nem tetszik.
2016. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ne legyen vad. Inkább finom, gyengéd, nőies legyen. A piercing meg a tetkó az jobb ha nincs, nagyon lelombozó, és a klasszikus nőiességgel nem fér meg. Szőke vagy a vörös, az nagyon szexi tud lenni.
2016. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szeretem ha vad és tüzes a nő, és azt is amikor csúnyán beszél (kizárólag csak szex közben amúgy a falra mászok tőle, és nem értelmetlenül meg ne ku,rva anyázzon) viszont a korbács már nálam sem játszik meg az ilyenek de szeretem ha vad. a tetoválás lehet szexi ha jó a tetko és jó helyen van. a pircing se mellbe se szemérem ajkakba ne legyen mert az részemről vágy lombozó.
2016. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszerre csak egy kérdést Tegyél már fel, gyökér.

Nem ismered a szabályokat?


"Pasik ti szeretitek ha egy lány vad az ágyban?"


Ez nálad mit jelent? Mert van akinek egy szimpla orális is annak számít.


"És mennyire tetszik ha esetleg van tetkója vagy piercinge??"


Semennyire.


" És melyik haj szín a kedvencetek?"


Mert akkor olyan színűre fogod festeni?

2016. aug. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó te ritka hülye lehetsz
2016. aug. 16. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Tőled nagyon nehéz lenne hülyébbnek lenni.
2016. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!