Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak egy új kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak egy új kapcsolatban pl a lany elmondja hany fiúval volt eddig. Mi az a szám amit már sokkaltok?

Figyelt kérdés
És itt egy szerelmi kapcsolatról van szó, nem szex kapcsirol
2016. aug. 16. 06:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Engem izgat ha nagyon sokkal volt
2016. aug. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kedves kettes, szerintem ne húzd fel magad ilyen apróságon, a kapcsi szo pont egy ugyanolyan rövidítés mint a nemtom vagy a többi hasonló szó
2016. aug. 16. 06:55
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem az számított mindig is, hogy akkor velem van. nem a "volt"
2016. aug. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
6%
Én tök okés wok awwal, h ha max 15 kapcsija wolt, de ha már 16 w több, akkor nekem már nem pálya
2016. aug. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
"kapcsi" hát ezen kiakadtam... De lehet egy lánynak több kapcsolata is de lehet hogy csak 2-3 pasival volt szexuális együttlét is.. Bár nem értem a logikád. Tegyük fel hogy eddig 3 udvarlójával szexelt... Ez neked imponál mert hát nem sok... De mi van akkor ha szingliként vagy 20-30 pasi végig ment rajta! ? Tehát nem tudom mit szépít azon ha azt tudod hogy párkapcsolatban hány pasi dugta meg.. N vagy ennyire simogatja a híuságotokat és az egotokat az édes tudatlanság! ????? Ez csak akkor ciki ha találkozol valakivel aki tudja ki a csajod és benyögi hogy " jó kis luvnya tud az ágyban nekem is meg volt meg egy pár cimborámnak " Ha pasi lennék lesülne a pofámról a bör... 22 / L
2016. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2-3 kapcsolatot vallj csak be, a nagyobbakat, a kisebb kalandok felejtősek. 5-6 fölött a legtöbb pasinál elgurul a gyógyszer.
2016. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, ki hogy van vele, de engem zavarna, ha a lány lett volna már előttem férfival. Engem ne hasonlítgasson senkihez sem. Viszont ha meg szűz, akkor biztos, hogy el fog kezdeni arról fantáziálni, hogy milyen lehet mással is...
2016. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
Ne aggódj utolsó, csak azt mondják, hogy "2 barátom volt eddig de egyikkel se volt igazán jó a szex, bezzeg veled..." – közben meg volt 15-20 jobbnál jobb szexuális élményük. :)
2016. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#9 Hát igen.....
2016. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező ! Bár azzal nem értek egyet én sem amit a kettes okostojás írt ! mert attól még nem lesz rbizili valaki ! Elég nyomorult neveltetése lehet ha így gondolkodik ! Viszont az érvelésed , hogy ugyanolyan rövidítés mint a nemtom , hát elárulok valamit ! A nemtom is gáz. Ne haszáld.
2016. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!