Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a tanga bugyi láz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a tanga bugyi láz?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy vannak (szexi) darabok, és sokat mutat a lányból. De vannak 100 x mutatósabb, ingergazdagabb fehérneműk is! :D

Egyáltalán van olyan manapság aki nem azt hord ? - és olyan férfi, aki szerint nem (szexi) ?? :D



2016. aug. 17. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
A tangánál mint minden bugyinál a fenéktől függ mennyire szexi. Talán azért a tanga most a nagy divat, mert kicsit dob egy átlagos fenéken is míg mondjuk egy szép francia bugyi inkább csak a formás fenéken mutatós. 26/F
2016. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

francia párti vagyok

esetleg női boxerfélék :)

tangát utálom ...

2016. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Személy szerint nekem ez a kedvencem egy formás fenéken: [link]
2016. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy francia bugyi sokkal szexibb mint a tanga bugyi. ;) 22 / L
2016. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű. A többi fazon vonala átüt a mai szűk, szoros nadrágokon és szoknyákon. A tangát nem lehet látni. A francia bugyi határeset, azt elég sok mindenhez szintén fel lehet venni. Nekem ez a két fazon van.
2016. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Az azért érdekes dolog,hogy ha egy lányon csak egy tanga van,tehát a testének kb.99%-ka csupasz a férfiak mégis azt azt az 1%-kot nézik.:)

A tanga olyan ruhadarab, ami sehol sem kezdődik, és aztán hírtelen abba is marad. 22/L

2016. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer vettem csak fel unokanővéremét, szerintem nagyon kényelmetlen és utána egyszer se hordtam xd

17/L

2016. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Én kifejezetten utálom egy lányon a tangát! Szerintem nagyon nem szexi. Francia bugyi párti vagyok. Volt is olyan exem, akit én szoktattam le a tangáról, mert kb csak azt hordott, mivel azt hitte, h a pasik azt szeretik.
2016. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Én azért hordom mert szerintem a tanga a legkényelmesebb. Ha szexi akarok lenni akkor általában franciát veszek. 21/L
2016. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg pont jó, hogy sokat mutat. :) Nekem tetszik fiúként. Sőt én is tangát hordok, mert sokkal kényelmesebb mint a fecske, a boxerről meg inkább ne is beszéljünk, az rettenetesen kényelmetlen. :) A csajoknak is nagyon bejön, és feszülősebb nadrágok alá pedig a tanga az ideális fiúknak is, mert nem látszik alatta. :)
2016. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!