Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tanácsolja itt mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolja itt mindenki azt egy 31 éves impotensnek tűnő férfinak, hogy menjen el orvoshoz, amikor azok semmit sem tudnak ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Felírják a gyógyszert, ami 2 havi adag és kb heti 2 szexre elég. Ugye 8 szem sildenafil, heti 1 szem felezve. Csak ugye voltam már dokinál, semmit sem csinált. Mondván rendben van a vérkép, az erek stb. Tehát baja nincs, Felírja a gyógyszert (anélkül fel sem áll bármilyen gyönyörű nővel vagyok), max önkielégítéskor van kb. 75%-os merevedésem (tehát mégsem vagyok annyira impotens). Nővel meg sem moccan. Elfogy a gyógyszer és ugyanott vagyok. Mehetek vissza. Életem végéig meg nem szedhetem ezeket a vackokat, amúgy is ha rendesen szexelne vele az ember, akkor heti 4 szex-el 1 hónap alatt elfogyna, ára pedig 10 ezer ft. Ennyi idősen gyógyszerekkel élni ilyesmi miatt, öngyilkos szeretnék már lenni (hagyott is már el 3 lány az impotenciám miatt).
2016. aug. 18. 18:31
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Amúgy sem nyithatok úgy egy nőnél ennyi idősen, hogy szia, impotens vagyok, randizunk? Egyedül élni pedig nincs kedvem. Az orvosok meg nem tudnak segíteni, csak gyógyszereznek. Ami az okot nem szünteti meg, amit ők sem tudnak mi az.
2016. aug. 18. 18:33
 2/31 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy mi a kérdés, mire szeretnél választ kapni?
2016. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Mit lehet tenni? Mondjon le az ember a nőkről? Milyen orvoshoz menjen, aki segíthet és nem gyógyszerrel tömi? Ami után csak a fejfájás van.
2016. aug. 18. 18:37
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

Hmmm...

Lehet hülyeségnek fog hangozni,amit írok,de szerintem próbálj meg felkeresni egy pszichológust.Hátha van valami a háttérben amit elnyomsz vagy frusztrál és azért nem megy.Lehet pont egy olyan dolog,amire nem is gondoltál.Egy próbát mindenképp megérne. :)

2016. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van a kérdezőnek. Ráadásul hosszútávon szedve egyre nagyobb adagban kell, a heti két szex meg igencsak kevés egy normális férfinak.

Ha valakinek viszont ennyire rossz a helyzet, akkor esetleg szó lehetne még egy péniszimplantátumról, amitől viszont állandóan kemény, max. lehajtható lesz.

2016. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam a péniszimplantátumon. Ugye a barátnőm gyönyörű, 9 évvel fiatalabb, munkájában sikeres (már most) nő. Nem akarom elhagyni, eddig a gyógyszerek segítettek. De fiatal a kapcsolat, ennyi pénz meg ennyi idősen gyógyszerekre... Viszont kicsit fura lenne ennyi idősen péniszimplantátum. Nem tudom mit szólna. Az a baj, hogy túlságosan kívánja a szexet, és minden nap ,,mászik" rám. Aztán picit megsértődik, mikor gyenge a merevedésem még a szerektől is. Kb ilyesmi a lány, de az a nagyon okos típus, kedves is, megértő. Persze ki tudja meddig.


[link]

2016. aug. 18. 18:53
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Úgy próbáltál már szexelni, hogy közben tartod a kezeddel és a tövénél kissé hátrahúzva a bőrt feszesebbé teszed? Rendes misszionárius pózban, jobb kézzel alányúlva, rásegítve nem is olyan ördöngős, hacsak nincs eleve túl kicsi szerszáma az illetőnek.

Én ezzel a módszerrel lankadtan is tudok szexelni.

2016. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
69%
Gratulálok, gyönyörű lehet a barátnőd! Szedj természetes serkentőket, gyógynövényeket, egyél változatosan, pihenj eleget. Mozogj, szokja a szíved, hogy pumpálni kell. Ilyen jó nőre előbb utóbb fel fog állni.
2016. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Csak óvszerrel hajlandó szexelni. Anélkül szó sincs szexről az esetében. Óvszerben meg a lankadt pénisz, mint 40 es lábon a 45-ös cipő...
2016. aug. 18. 18:57
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy ennyire kívánja!

Ha pedig kívánja a szexet, akkor elégítsd ki orálisan. Lehet egyszer így, egyszer úgy, így aztán nem kell minden nap tabletta. Ráadásul többnyire nem is kell egy egész szem, nekem fél is bőven elég.

2016. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!