Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti hogyan vennétek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan vennétek el egy huszon éves lány szüzességét?

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 23:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
megprobálnám a beleegyezésével :)
2016. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon gyengéd lennék és bőven oráloznék neki előtte, ki is elégíteném, ha kell, majd újra felhúznám. A cél nem az lenne, h én lemenjek, hanem h ő túlessen rajta, lehetőleg élvezze is. Majd ráérünk nekem is örömet szerezni, de egy szüzesség elvétellel nem szabad sietni.
2016. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 RRR ***** válasza:
100%
nem egy tank módjára
2016. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ő kérné.
2016. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noren1989 ***** válasza:
93%
Ugyanúgy, ahogy egy tizenévesét.
2016. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Helyszinnek mindenkepp egy nyugodt kornyezetet valasztanek, amikor senki nem zavar meg minket es van eleg idonk is. Ha a lany nagyon kis romantikus, akkor lehet tennek ki mecseseket, halk es lagy zene stb.

Mindezek elott azonban egy kozos furdessel kezdenem. Itt fel lehetne oldodoni, mikozben egymas testet szappanozzuk es mossuk.

Ezutan bevinnem az elobb emlitett szobaba es finoman csokolgatnam a nyakat es a fulet, mikozben kezeimmel simogatnam mellet, hasat.

Ezutan hosszasan csokoloznek vele, majd ismet elindulnek a nyaka fele finom kis puszikkal. Most viszont lejjebb haladnek a melleig. Koroznek rajta a nyelvemm, szivogatnam kicsit a bimbokat.

Miutan itt elidoztem a hasa fele vennem az irany. Sok-sok puszi. Valamint a combja belso oldalat cirogatnam finoman. Ekkor mar csak bugyi lenne rajta es a bugyira puszikat adnek, majd vegig csokolna a belso combjait.

Ezutan bugyi le, de nem nyalnek bele csak egy picit, majd ismet puszik mindenhova.

Ha mar latom, hogy nagyon nedves es kivanja, akkor lassan elkezdenem nyalni. Lassan, kinzoan lassan. Aztan megkegyelmeznek es fokoznam a tempot a csiklojan es kozben betennem egy ujjamat is, amivel ilyen "hivogato mozdulatokat" csinalnek.

Kozben a nyelvemmel egyre fokozom a tempot, amig el nem elvez.

Ez engem is felizgatna, igy par perc szunet utan a farkammal a csiklojan koroznek kivulrol, lassan huzogatnam az ajkai kozott, hogy szokja, erezze a penisz kozelseget. Mindezt misszionarius pozban. Ezutan szep lassan, nagyon figyelve a lanyra es a jelzeseire, ovatosan beraknam a makkomat. Kicsit megallok, ha minden oke, akkor tovabb teszem es igy tovabb, mig teljesen benne nem vagyok. Ezutan lassan mozogni kezdek.


Termeszetesen az aktus tovabbi resze a lanytol fuggene. Igyekeznek a kedvere tenni es azokag kiprobalni, amit szeret.

Ha ez megvan, akkor pedig johet a masodik, sokadim menet. :D


Remelem kielegito valaszt adtam a kerdesre. :)

2016. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedés, közös programok lennének előtte.

Utána inkább csak cirógatás, kényeztetés.

Később történne csak meg.

2016. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Vigyázz! Csapda!
2016. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ez az egész kérdés nekem nagyon hasonlit egy licitáláshoz... aki a legszebbet irja az nyer :D
2016. aug. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ mennyit hajlandó áldozni rá.

10 ezerért lyukasztok, egy 20-asért élvezni is fogja.

2016. aug. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!