Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen érzés mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen érzés mikor análba elmegy a párotok?

Figyelt kérdés
Ki akarom próvalni csak van egy kis aggodalmam. Véleményekre lennék kiváncsi. Kort is légyszi

2016. aug. 21. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Semmi különös érzés nincs, olyan mint punciba.

42 N

2016. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj én nem trollkodásból írok, tudom hogy alapból lányokhoz szól a kérdés, de ha magára a seggbe élvezésre vagy kíváncsi, melegíts fel egy kis majonézt és spricceld be magadnak (<--bocs ezért a hülyeségért). Ha meg még magát az anált nem próbáltad, akkor meg azt tudom mondani, hogy biztos hogy fájdalmas, ha valami szerencsétlennel próbálod ki, aki ráadásul még oda se figyel rá hogy neked jó legyen. Ha meg a párod ért hozzá, akkor neked is biztos jó, hiszen vannak lányok akik nem csak hogy hagyják, de direkt igénylik is. 22f
2016. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Megnyugtató mert nem lehetek terhes! 8/L
2016. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Maga az ő orgazmusa ? :D

Ugyanúgy érzed, hogy " megdagad,, lüktet, mint puncba, csak talán ott magát a lövést, ahogy a forró o.. kitölt jobban érzed, mert ugye nincs természetes nedvessége.

2016. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Jobban érzem mikor elélvez,a lüktetést és a fini meleg apatejet... 😄 Szeretjük és élvezzük a popsiszexet 😜 30/N 32/F
2016. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Apatej,....jesszus

Am szerintem semmi különös nincs abban

2018. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19 L
2018. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!