Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek bejön a cuckold?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön a cuckold? Cuckold amikor félreléphettek és ez bejön a pasitoknak.

Figyelt kérdés
cuckold

2016. aug. 21. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem jön be. Csak azzal szeretnék szexelni akit szeretek és ha vele vagyok őt szeretem. Érzelmek nélkül nem megy.
2016. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Kapcsolódó kérdések

Izgat ez a dolog nagyon. Mi a megoldás?

Lányok nektek bejön a cuckold? Cuckold amikor félreléphettek és ez bejön a pasitoknak.

Lányok nektek bejön a cuckold? Cuckold amikor félreléphettek és ez bejön a pasitoknak.

Van olyan, akinek bejön a Cuckold, az az hogy ha a párotokat/barátnőtök látjátok más férfival lefeküdni? F/27

Van itt olyan lány akinek bejön a cuckold?

Bejön csajoknak a cuckold?


Neeeem, nem kérdezted ezt már meg egy csomószor...

2016. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

1.Ne lányokat, nőket kérdezz.

2.Úgy se vallják be, de bejön nekik.

2016. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja 3as mert te mindent nagyon jól tudsz. Én azt mondom ennyi erővel hogy sok férfi azt hazudja hogy nem szeret faszt szopni, de igazából mind imádja! Ugye mekkora igazság?
2016. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérlek ne!
2016. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Na jó, azért nem kellene egy homoszexuális aktushoz hasonlítani a cuckoldot.

Én közel 10 éve nyomom így, szívesen szállok be máshová, illetve én is tudom élvezni, ha más van a párommal.

A tapasztalataim azt mutatják, hogy nem tartják ezt olyan ördögtől valónak a nők, főleg 30 felett, x gyerek meg házasság után.

Csak épp senki nem köti a másik orrára.

Másrészt függ a férfitól is, az ő hozzáállása nagyban befolyásolja, hogy belemegy e a nő.

Ehhez bizalom kell, nem kicsi.

2016. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én bírnám, pedig még nem vagyok 30.

Az már más téma, hogy a férjem ebbe soha nem menne bele. Sajnos.

2016. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ahhoz hasonlítottam, csak arra próbáltam felhívni a kedves általánosító MINDENKI így meg úgy hozzászólót ezzel a teljesen egyértelmű túlzással, hogy hülyeségeket beszél. Nem mindenkinek jön be. Sokaknak bejöhet, ezek közül tagadhatják sokan, de azt kikérem magamnak hogy nem mindenkinek jön be.
2016. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Az a baj, hogy a hisztid pont megerősíti, amit gondolok.

Még magaddal se tisztáztad ezt le.

Ha nem érdekelne ez a dolog, a kérdésre se válaszoltál volna.

Én se írok a szado mazo kérdésekhez.

Ott is hülyének néznénék, ha beírnám, hogy nem érdekel.

2016. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha minden ilyen jellegű kérdéshez csak olyanok írnának akik kedvelik az adott dolgot, akkor azt hihetnék az olyan csőlátású emberek mint te, hogy mindenki odáig van érte. Mellesleg az hogy válaszoltam nem azt jelenti, hogy olyan értelemben érdekel a dolog, hogy csinálni akarom. Sőt azt se jelenti hogy érdekel a dolog. Láttam egy kérdést amire tudok válaszolni, hát válaszoltam. Ennyire érdekel. De nem több. Az meg a másik hogy ha érdekelne a dolog az se jelentené kapásból hogy szimpatizálok vele és csinálni akarom. Lehet hogy a pszichológiai háttere érdekel, stb. Egy ateistára is mondhatod hogy érdekli a vallás, hiszen sokat foglalkozik a témával, csak épp hogy ellene van.
2016. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!