Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti is éreztek úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is éreztek úgy, hogy attól, hogy nem volt orgazmusotok, attól még a szex jó volt és élveztétek?

Figyelt kérdés
Pár barátnőm kiakad, hogy nekem sosincs orgazmusom, főleg hüvelyi, akkor miért szexelek. De ezek hiánya ellenére nem rosszak az aktusok. A csókok,simogatások, orális szex stb. attól még jól esik és élvezem. Plusz örülök, hogy a partneremnek is jó, élvezem a testét és hasonlók. Sok lánynak nincs orgazmusa mégis szexel, nem tudom miért lovagolnak ezen annyira. Nem lehet mindenki olyan szerencsés vagy épp profi, hogy egy vadidegennel már egyből jó neki...

2016. aug. 21. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt próbálom magyarázni a barátomnak, de mindig teljesen le van törve ha nem sikerül. Bár nekem azért szokott lenni, csak nem mindig. És szerintem se baj! Attól még élvezem és örülök neki:)
2016. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Ezt soha nem tudtam eldonteni, hogy ez csak duma a nők részéről vagy tenyleg tudja elvezni, attol fuggetlenul hogy epp nem volt orgazmusa?
2016. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csajszi, azért nem ártana dolgoznod azon, hogy legyen. Nem tudod mit hagysz ki.
2016. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze próbálkozom, de nagyon nehezen tudok koncentrálni és valószínűleg néha túlságosan akarom, azért nem megy...
2016. aug. 21. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
igen jol esik az oral is es lehet elvezni azt is viszont egy ido utan keves lessz. a teljes kielegulest megis az igazi aktus adja es ha egyszer eljutsz majd odaig mar keves lessz az oral. valojaban az csak elojatek es meg most ez is eleg neked.
2016. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Orgazmus nélkül azért nem az igazi,végül is minden nő az elélvezésre kielégülésre vágyik.Az nem baj ha nem mindig jön 9sssze,de törekedni kell rá.Egy jó élvezés maga a csoda.20/L
2016. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem jön mindig össze, de attól még élvezem!

22L

2016. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Orgazmus nélkül is lehet jó a szex, de orgazmussal az igazi.
2016. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!