Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Főleg lányok! Van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok! Van köztetek olyan, aki alkalmi kapcsolatban vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Hogyan történt, tervezett volt, vagy spontán? Hány évesen? Esetleg van aki ilyesmiben gondolkodik? Illetve hallottam már olyanról, hogy "szextanár", ez tényleg létező fogalom, van akinek ilyenje volt?

Priviben is válaszolhattok nyugodtan!



2016. aug. 22. 15:37
 1/8 anonim válasza:
78%
Nem volt tervezett, 16 eves voltam majdnem 17
2016. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Én így veszítettem el. 15 évesen, spontán.
2016. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint alkalmi kapcsolatban, vagy hogyérted azt, hogy így?:) Kicsit részletezhetnétek is, ha nem annyira titkos a sztori!
2016. aug. 22. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Én igen, 23 évesen. Úgy gondoltam, hogy bőven itt lesz már az ideje, felesleges várni,mert csak egyre stresszesebb leszek miatta. Tinderen ismerkedtünk meg. Szóval elég spontán volt, mert délután írt és éjszaka megtörtént. Mai napig nem értem mi lelt akkor, rámjött az 5 perc... :D De egy jóképű,izmos, kedves, aranyos amerikai srác volt, szóval nem bánom. Azóta valami tényleg feloldódott bennem, sokkal könnyebben ismerkedem pl.
2016. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szimpor ***** válasza:
58%
15 évesen barátnőmnél nyaraltam vidéken 3hetet. A bátyjával jött ki értem a vonathoz akivel még aznap este összejöttünk.Külön lakott és amíg lent voltam végig együtt voltunk. Mielőtt hazajöttem volna egyik este megkérdezte nála aludnék e és én igent mondtam. Ha nem lettem volna annyira fiatal, lehet kapcsolat is lett volna belőle.
2016. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
Minden lany ugy csinalja hogy elobb utobb megbasszák
2017. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: a sok venpi...na aki senkinek se kellett hogy lepontozott teged. :-)
2018. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De amúgy egyik lány olyan, igaz? ...
2018. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!