Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Problémás, ha a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Problémás, ha a nő fenék ujjazás után az anális szexet nem szeretné?

Figyelt kérdés
A partnerem megsértődött rám és percekig kellett vele vitatkozni, miután a fenekem ujjazása után az anális szexre nemet mondtam. Tudom, hogy abból simán következhetne az is, de erről szerintem illene előre beszélni vagy rákérdezni, nem bumm bele... Mivel ez egy szexkapcsolat én nem feltétlen mennék bele, mert szerintem nem lenne olyan gyengéd vagy figyelmes ami olyankor kéne. Ha egy ujjal ujjazza a fenekem azt élvezem, beindít de ott meg is állnék. Ezt neki is elmondtam, erre bevágta a durcát... (egy felnőtt 30+os férfi)

2016. aug. 23. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
beszéljétek meg, hogy figyelmes legyen, vagy hogy te irányítsd, ne ő.. te ülj bele és ő ne csináljon semmit :D
2016. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem jogosan sértődött meg. Az ilyen pasiknak fel kéne dugni lendületből egy kígyóuborkát szárazon és utána erőltessék az anál szexet. Én is kipróbálnám, de megértem, ha egy nő nem akarja, annyit nem ér hogy erőltessem 22f
2016. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos normális! ez így működik! ettől beindulnak a nők, de kevesen akarják folytatni!

szerintem majd szopás közben te is csináld meg neki!

ha szívatni is akarnád, kapj elő egy felcsatolható műbránert, szívem te leszel az első, utána hagyom magam! :))

2016. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én kb. másfél évig nyaltam egy lány fenekét, mire belement... :)
2016. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem biztosan nem jelente problémát! Az anális szex nem izgat! Még az ujjamat sem dugnám be neked.
2016. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Még egy szexkapcsolatban sem tartom elfogadhatónak, hogy ha a nő valamit nem szeretne, azon a férfi megsértődjön. A szex is egy társasjáték, ahol ketten alakítják a szabályokat. Ne vedd zokon szerintem, nem kell, hogy olyat tegyél, amit nem szeretnél. Én is kipróbálnám az anális szexet, de nem találtam még olyan partnert, aki benne lett volna. Ha kimaradok belőle, azt sem bánom, szerencsére más is van, ami jó.
2016. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy vagyok vele, ha megujjazhatom a fenekét, élvezi, az nekem már extra. Ha ennél több nincs, akkor már ez is több volt, mint a semmi :). Nem gond.

38F

2016. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érti meg hogy béna, és úgy csinálta hogy neked nem jó, akkor hajtsd el! Nem tudja hogy a szexben csak és csakis az szabad amit mindkét fél élvez, és nem fáj? De válaszolták már itt a műbrokit, hidd el az hatásos! Csak emlitsd meg neki, egyből itt lesz, segitséget, tanácsot kérni! Vagy hadd ott mert ennek a kapcsinak nincs jövője.
2016. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

mivel az anál szex nem csak durr bele megy így nem értem ez a pasinak miért jelent problémát.. főleg, hogy 30+ os.. tényleg nem a kor számít. vicc ez a hozzáállás.

nekem is volt már szex kapcsolatom, ott eleve nem is erőltettem az anált, mert az tényleg magsasfokú kölcsönös odafigyelést és felkészülést igényel, ugye a nő észéről higiéniás szempontokat nézve a pasiéról, meg önkontrollt és türelmet. kapcsolatban csináltam a párommal, és jó volt, de miután már túl voltunk az első néhány alkalmon, akkor is még előfordult, hogy az ujjam után mondta, hogy ő most nem szeretné, mert nincs ráhangolódva vagy nem kívánja.. nem csináltuk ennyire egyszerű. nem sértődtem meg ezen.. hányás milyen "férfiak" vannak

25f

2016. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sexkapcsi-ez is sex...
2016. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!