Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sokkal ízléstelenebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sokkal ízléstelenebb megjelenésűek és szexuálisan kevésbé vonzóak a magyar nők mint pl. az osztrák nők?

Figyelt kérdés

Csupán néhány napja vagyok itt, de már most látom milyen nagy kontraszt van az osztrák és magyar nők között, döbbenetes. Amíg fél évet töltöttem Budapesten összesen 10-ed annyi vonzó nőt láttam, mint itt alig pár nap alatt.


Ez mitől van így?


2016. aug. 23. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan az eddig elfogyasztott jó minőségű sörtől.
2016. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1-es: XDDD Lehet ám, hogy igazad van.:DD
2016. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Roma nők a legszebbek
2016. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam,akár Angilában,Svájcban vagy Ausztrában voltam.Bár az is igaz,hogy a kinti nők kevésbé műek,nem sminkelnek annyit és nem öltözködik mindenki ugyanúgy.Nem annyira klónszerűek :D De itt Magyarországon sokkal több a vonzó nő,szerintem.Ezt már külföldiektől is hallottam.
2016. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miért sokkal ízléstelenebb megjelenésűek es szexualisan kevesbe vonzoak"


Kinek mi az ízléstelen és mi a vonzó.

Te így látod,más meg ellenkezőleg.

Csak azt is vedd figyelembe,hogy kint Ausztriában,Németországban stb stb annyit keresnek 1 hónapban mint itthon mi 3-4 hónapban ergo 1.ízlésesebb,divatosabb ruhákat tudnak megvenni.

2.anyagilag olyan jól élnek az osztrákok, hogy szinte semmi gondjuk.(Évente új kocsi(!),menő ház). Persze,hogy jobb a kisugárzásuk mint a magyaroknak.

Itthon mindenkiből a stresszes életmod sugárzik de az nagyon.

2016. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

A 4-sel értek egyet.

A külföldi nők egyrészt igénytelenek, kb a 90% azt se tudja mi az a pedikűr vagy frizura.

Másrészt a ruházatuk is elég férfias.

A magyar nők sokkal jobbak.

2016. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Az apám német az anyám magyar, itt lakom Mannheimban, olyan osztalyom volt a közép iskolában amiben negyunknek volt német származása, a többi mind arab török szerb és egyéb jobbnál jobb vérű volt, és ezek közül egy se volt amelyik Magyarországon az elmegy kategória alját is súrolná,


Szóval lehet itt okoskodni hogy "osztrák nők" ilyenek meg olyanok, de megmondom neked ebből semmi sem igaz, sokkal kevesebb szép nő van a németajkú államokban mint Magyarországon

2016. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre,tiéd az összes osztrák szutyvadék nő.

Nem tudom lehet mást látsz,de német,osztrák nők iszonyat igénytelen,slampos,nőietlenek.

Ápolatlanok,gusztustalan szinte az összes tisztelet az 1%-nak aki valahogy ki is néz.

Konkrétan egyik ilyen férfi rövid nadrágban volt ami lötyögött rajta mellé,tépett haj.

Tiéd lehet mind,a magyar nőknek a közelükben sincsenek.

Menj el egy exkluzív szórakozó helyre itthon,bombanők vannak.

Más kérdés más szint,nehezebb megkapni őket,mivel piacképesek és ezt tudják is.

Szerinted miért ide jönnek csajozni a külföldiek?

Biztos azért mert olyan szépek a kintiek,fújjjjj.

2016. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én jártam suliba Ausztriában és az osztályban kb 4-5 osztrák volt,többiek törökök,horvátok,bangladeshiek stb.Ami szerintem elég szomorú,bár a viselkedésükkel nem volt gond.De külsőre,nem akarok felvágni,de toronymagasan én voltam a legigényesebb,sportos,csinos stb.Ezt a fiúk is éreztették.Voltam Svájcban is,ott sem látni túl gyakran szép nőt.Itt Magyaroszágon viszont nagyon sok igényes és szép nő van,ahogy tőlünk keletebbre is,az oroszok között is rengeteg a szép nő.
2016. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!