Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatról történetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatról történetek?

Figyelt kérdés
Ki hogy élte meg? Volt-e szerelem bármelyik fél részéről? Meddig tartott? Ki vetett véget ennek és miért? Minden érdekel. :)
2016. aug. 24. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Volt. Sok es sokféle. Hűvös es drámai, komikus es tragikus vegkifejlettel is. Fő tanulság: csak olyan lany vágjon bele, aki jól tűri a mellőzést es nem hiszi azt, hogy ha egy szex orbitálisan jól sikerül, abból bármi is következik.
2016. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Eddig két szexkapcsolatom volt. Mindkettőnek én vetettem véget, mert a férfi többet akart, rendes kapcsolatot. Ami fura, mert nem vagyok egy szép nő. Csak külsőre sosem szoktam tetszeni senkinek és állítólag nehéz termésuetem van.

A mostani párom is szeykapcsolatból van. Immáron 6 éve.

2016. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tőlem jelenleg 2 pasi akar szexkapcsolatot, de nem kezdek bele egyikkel sem. Igazából az egyik iránt már most többet érzek hát még ha szexelnénk.....

Inkább hagyom az egészet.

2016. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 ilyenem volt. az elsőbe a srác beetetett nagyon, és szerelmes voltam. aztán közölte h neki ez csak szex és semmi más. és tudta h beleszerettem és véget vetett ennek.


2. pedig most is tart és nincs szerelem

2016. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak eddig egy szexkapcsolatom volt, de bőven elég volt egy életre. Csúnya vége lett a dolognak, köszönő viszonyban maradtunk, de azért érződik a feszültség köztünk. Mindenesetre én nem bántam meg, de nem fogok több ilyenbe bele menni.

Szerelmes lettem a srácba sajnos, én vetettem véget a dolognak, de indokot nem mondtam el neki.

8 hónapig tartott kb. :)

2016. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hol volt, hol nem volt egyszer csak megtörtént.. Szerelem volt - e nem emlékszik senki sem. Nem volt több három hónapnál, mert a lány másra várt.. Többet sajnos nem mondhatok, nem vagyunk mi nagy haverok.

Véget ért a történet, álmodjatok szépet ( PONT ! )

2016. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt még, de szeretnék..
2016. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!