Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen ízű az ondó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen ízű az ondó?

Figyelt kérdés
Barátom nagyon szeretne a számba élvezni,de félek hogy nagyon rossz az íze,és elkap a hányinger

2016. aug. 24. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Az én páromé édes, mint a méz. Nem dohányzik, nem dohányzik, nem iszik, egészségesen él, talán ezért finom.
2016. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez az étkezéstől és egészséges életmódtól függhet, hogy édes vagy épp sós. Az én barátomé eléggé sós, mintha tömény sót nyelnék le, ezért is nem nagyon szeretem lenyelni neki, pedig nagyon izgat a dolog.. 17/L
2016. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
68%
Az én párom sportol, nem iszik, nem dohányzik, mégis keserű. Mintha mosószeres gél lenne. Még az illata is olyan.
2016. aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez genetikától is függ😊 Hiába nem dohányzik valaki,nem iszik,egészséges él,töményszámra ananászt zabál - attól még lehet valakinek nem édes...genetika az egész😊😊
2016. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem vészes,egy idő után élvezni is fogod :D Amint beleélvezett,egyből nyeld le,ne ízlelgesd és akkor nem érzel semmit.

20L

2016. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek másmilyen az én páromé finom édes, én szeretem :) 21L
2016. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Bár tudnám, milyen izu... Tudnam ertekelni, ha valaki a szamba elvezne ... :)

18L

2016. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Kedves utolsó,hamarosan kapod az ajánlatokat :D
2016. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
genetika is lehet. illetve egészség függő is. De azt ne mondja senki h a táplálkozás nem befolyásolhatja, mert a táplálék szinte mindenhová eljut a szervezetbe kb 1 nap alatt. a szerveink váladékai amiböl a sperma lesz azt is abbol készítik a szervek amit eszünk iszunk.
2016. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tóth esztimeszti válasza:
76%
Hmm milyen jó egy kis ondó én a helyedben nem válogatnék csak élvezném... nekem bármilyen jöhet kár h nincs pasim😢😢😢
2016. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!