Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak, orálnál mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, orálnál mennyire zavar, ha a lány öklendezik? Észrevettétek, volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy ismerősömnek, és egyszer csak elkezdtem öklendezni. Majdnem hánytam is.. pedig nem ment mélyre se, semmi. Csak kicsit nem kívántam épp akkor. Lehet ettől? Szerintetek észrevehette? ( 69ben voltunk ) Hogyan csináljam, hogy ne forduljon többet elő?

Ti hogyan szeretitek, ha szopnak titeket?


Normális válaszokat köszönöm!



2016. aug. 26. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne olyan hevesen csináld:D és csak akkor elégíts ki valakit orálisan ha te is szeretnéd nem csak ő
2016. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mikor elkezdtem, akartam, s utánna is, de volt egy labilis pont.. :/ és akkor volt ez.. :(
2016. aug. 26. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem zavar, ő dolga :-P

De egyébként pont azért nem szereti sok lány a 69-et, mert olyankor "nem áll a szájukra" a farok és kényelmetlenebb.

2016. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

normális válasznak szánom, gyakorlat teszi a mester!

ismerősnek? hogyvan ez? hobby?

2016. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hány le akkor nem zavar.
2016. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Oke nekem is eros ez az ismerős szöveg az elején de te dolgod...egyebkent ennek is van taktikája ;) en eddig csak baratomnak csináltam viszont nem mindegy milyen pózban vagytok, ha 69 ezunk akkor en általában felig kapom be de úgy hogy nagyon sok nyallal es nem muszáj egyfolytaba szopnod ha mar ugy érzed (pl nekem egy ido utan faj az alkapcsom :D) akkor nyalogatod cuppogsz rajta utána mikor úgy érzed megint bekapod es amikor elelvez akkor nem muszáj nagyon bekapni ha nem bírod hanem kézzel erősen huzgalod sok nyallal a veget bekapod es szívod meg kortól rajta a nyelveddel, az en baratom imádja es szinte rögtön all mint a covek ha miután elmegy lenyelem es meg szivogatom , próbáld ki igy ahogy leirtam tuti siker lesz ;)
2016. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi a kortol *korzol akart lenni :)


20/N

2016. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A pofám leszakadna, ha hagynám, hogy öklendezzen. Nálam alapelv, hogy olyat nem csinálok, ami a másiknak nem jó.
2016. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!