Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik nektek az alakja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nektek az alakja?

Figyelt kérdés

Semmiféle irigység vagy rosszindulatúság nincs bennem, KÍVÁNCSI vagyok. Van ez a nő:

[link]

Kate Upton. Még egy kép az alakjáról:

[link]

Namármost, méltán szép arcú. És dúsak a keblei, ami sok férfi álmává teszi. De egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni attól, milyen formátlan a dereka, vagy a csípője - azaz ezeknek hiánya.

Szóval, azoktól a férfiaktól kérdezem, akik rá vannak kattanva, milyen bombasztikus az alakja, észre se veszitek az alsó fertályát, mert a melleit nézitek? Vagy tök mindegy milyen alul, ha felül ennyire dús? Vagy tetszik az alsó része is a nőnek?


2016. aug. 27. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Lany vagyok es ugyan ez a velemenyem.Csunya az alakja.Szeles
2016. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz alakja van, de legalább a mellei jók.
2016. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

nekem bejön és nem a mellei miatt

de tulajdonképpen nekem minden átlagos csaj bejön

2016. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kisebb mellek jobban bejönnek, de az övé tetszik, meg az arca is, viszont igazatok van lányok, a derék csípő tök párhuzamos vonal, az nem túl nőies. Attól még tetszik. De nem vonja el a figyelmem a melle erről a "hibáról". meg amúgyis egy jó popó nagyobb hatással van rám mit egy jó cici. 22f
2016. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem tökéletes... De attól még tetszik. Az arca is helyes.
2016. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
sztem fejre borzasztó, a hasa annyira retus h semmi néznivaló nincs rajta, csipő-derék szintén katasztrófa
2016. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális férfi nem néz ennyire részleteiben egy nőt. Ha szép az arca, az miért ne lenne elég ahhoz, hogy tetszen?

Mi férfiak sem vagyunk mind tökéleteek.

2016. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!