Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, amiért a túl nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, amiért a túl nagy pénisze miatt hagytam ott?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki régebb óta tetszett nekem. A hétvégén találkoztunk is egy buliban, majd a lakásán kötöttünk ki, én is akartam és ő is. Azonban mikor levette a nadrágját, egy hatalmas pénisszel találtam szembe magam, hirtelen köpni nyelni sem tudtam, akkora volt. Képtelen voltam bármit kezdeni vele, hosszúságra és vastagságra is hatalmas, ezért felöltöztem és eljöttem, kicsit szégyellem magam, ő azért rendes volt, nem csinált semmit.


Manapság pedig szidom magam, és kaparom a falat, csak rá tudok gondolni, mert iszonyatosan izgató.


Szeretnék vele lefeküdni, de az eset óta nem tudom, hogy látni akar -e. Hogyan adnátok a tudomására?


2016. aug. 31. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Keresném az alkalmat, hogy újra találkozzunk, éreztetném vele, hogy meggondoltam magam, esetleg meg is mondanám neki, hogy "bocs, csak megleptél és beparáztam".
2016. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
85%
Aztán meg jöhet a kövi kérdés, hogy mennyire fájt vele a szex....
2016. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

ciki


én azért lejátszottam volna vele még ha nem is ment be

tudod egy jó petting még lehetett volna kölcsönös orállal ...


azt nem értem h miért KELL dugni is


spec nekem volt olyan kapcsolatom ahol csak petting volt és kielégitő volt neki és nekem is

pont a nagy mérete miatt

próba megvolt párszor de ha túl nagy akkor túl nagy a behatoláshoz

de a szex nem csak a dugást jelenti ....

2016. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

nem nem mértem le ...

mert majd mérőszalaggal mászkálok szexelni

istenem de szánalmas ...

2016. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:
2016. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, még mindig kicsi a f__szod.
2016. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mekkora kamu. Kis csira vagy aki a nem létező nagy farkával akar felvágni.
2016. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!