Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengednéd a barátnődnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd a barátnődnek, hogy megnézzen pisilés közben?

Figyelt kérdés

Kértek már ilyet valakitől? Vagy ez nagyon gáz? Gusztustalan?


Én lány vagyok és még nem láttam ilyet élőben, de nagyon felizgat. Egyszer mertem valamitől megkérdezni, de nem engedte. Ez az átlagos reakció, vagy mire számítsak? Meg merjem még kérdezni valaha valakitől? (persze csak olyan emberre gondolok, akivel együtt járok)


Köszi előre is a válaszokat!


L


2016. szept. 4. 14:19
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
75%

Már volt rá precedens.

Megengedtem, igen.

2016. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Csak ha te tartod közben :P
2016. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tartom is szívesen, csak hát nem tudom pontosan, hogy hogy kell. Lövésem sincs.
2016. szept. 4. 14:32
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Megengedném, nem találok benne semmi kifogásolni valót.
2016. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Exemet kicsit nyaggatni kellett, de megengedte néha, hogy lássam. Nem tartotta gáznak, gusztustalannak, de tény, hogy nem volt odáig az ötletért, ezért nem is nagyon erőltettem a témát. Én általában viccelődve próbálok rájönni, kinek hol vannak a határai. Kapcsolaton kívül természetesen nem kérdeznék senkitől ilyent.


L

2016. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
priviben kérdezhetnék?
2016. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kérlek, ne küldjetek privát üzenetet!


Köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 4. 14:48
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, mondjuk nyitott ajtónál végzem, sokszor odajött és fogdosta is. Viszont mikor ő akart pisiltetni az már túl fura volt nekem.
2016. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
2. vagyok. Nos, annyi hogy igazából alulról megtámasztod. Ha nem egyenes sugárban jön a pisi, hanem kicsit szétszóródik, akkor a bőrt kicsit fentebb húzva igazítani kell rajta. Tudom nem akarsz privizni, de írj rám nyugodtan ha egyszer ki akarod próbálni, meg akarod tanulni hogy is kell tartani. Én megengedem, még akkor is ha semmi mást nem akarsz csak ezt.
2016. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Ja és még annyi, hogy szerintem neked úgy lenne a legizgalmasabb, ha közben a hátamhoz állnál és a vállamra tennéd a fejed. Úgy pont úgy látnád, mintha a bőrömbe bújtál volt :P
2016. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!