Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elítélendő az ha már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő az ha már több mint 10 férfival voltam 20 évesen?

Figyelt kérdés

Miért hívja az ilyen nőket Rib****-nak, kur***-nak?

Azért mert kiélem magam most és nem 30-40 évesen amikor már akár gyerekem, férjem lehet?


2016. szept. 8. 10:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
31%
Ótvaros ringyó vagy! Sosem lesz családod! A kutyának sem kell egy ilyen szopórobot!
2016. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd már abba ezt a kiélni magam dumát. :D Ribik mentőöve ez a szöveg. Sok, szörnyen sok, hogy 20 éves fejjel 10 pasi már farokra húzott, kezdj el felnőni, mert nagy bajok lesznek veled az életben.
2016. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem Kérdező,azt csinálsz,amit akarsz :)


Mindig lesznek olyanok,akik belekötnek az életedbe.Ha 20 évesen már megállapodnál valaki mellett,akkor meg azzal jönnének,hogy túl fiatal vagy még ehhez,inkább buliznod kéne még blablabla.Mindig lesz,akinek nem tetszik az,amit és ahogy csinálsz.De ne érdekeljen,éld úgy az életed,ahogy neked jó.Hazugság,hogy nem lesz olyan pasi,aki így komoly kapcsolatot akarna veled,nem ezen múlik,egyrészt sok pasi nem ítélkezik ez alapján,másrészt kb 3 milliárd férfi van a Földön,gondolod mindenki tudni fogja az előéleted?


Az vesse rád az első követ,aki bűntelen ;) Én ezért nem ítélkezek senki felett,előbb megismerem és utána alakítok ki valakiről véleményt.

20L

2016. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
24%

Mert mi férfiak úgy alkottuk az erkölcsöt, hogy az az érdekeinket szolgálja.


Idegesítő nekünk az, hogy ha összességében rendben vagyunk (pl. külsőre és egzisztenciában is korosztályunk első harmadába tartozunk) akkor is szimpátia alapon könnyed kapcsolatra nehezen kapunk szintünk körüli csajt. Azért vagyunk kénytelenek komolyan venni egy jobb csajt, mert egyébként nem állna szóba se velünk.


Bosszantó az is, hogy nők meg pont könnyed kapcsolat kapnak minőségibb férfit. Az első harmadban tartozó csaj simán kaphat csettintésre top 10%-ba tartozó férfit.

Vannak csajok akik már úgy gondolkodnak, hogy inkább menő csávókat lógnak, tudván hogy ez nem hosszú távra szól, mint hogy szolid férfi mellett éljenek unalmas életet. Ahhoz hogy ez ne terjedjen el durván, úgy kellett alakítani az erkölcsöt, hogy az ilyen csajokra égjen rá örökre a kur..a címke.

2016. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%
#24 sajnos ez így igaz,csak az foglalkozik más életével,aki irigy rá :) Azok a pasik,akik nem kaphatnak meg lányokat kalandra,mert mondjuk rondák és ezért elítélik az olyan lányokat,akik viszont bárkit megkaphatnak.
2016. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
69%

23, 25. Pacsi! Teljeswn egyetertek!


N.

2016. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%

Én nem ítélem el őket. Én csak elszomorodom.

Ismertem pár embert akik szintén nem voltak stabil párkapcsolatban, közelről is. A legtöbb esetben viszont azt láttam, hogy nem azért van ilyen sok szexuális kapcsolata az embernek, mert "kiéli magát", meg "nincs igénye most komolyra" és egyéb hangzatos dolgok... hanem igazából valami defekt van a háttérben.


Ezzel először 22 évesen szembesültem, amikor az egyetemünk bikája, elédesgette a barátnőmet a párkapcsolatából. Akkor én is kénytelen voltam bevenni a mi kis világunkban és próbálkoztak a párkapcsolattal, de 2 hónap után befuccsolt. Amit meg is jósoltam a barátnőmnek, mert észrevettem, hogy valami nem ok a gyerekkel. Vannak a rendes körülmények között élő emberek, akik normálisan reagálnak le dolgokat. És vagyunk mi elcseszettek, akik nem tudjuk a döntéseket meghozni, még akkor sem ha tudjuk, hogy amit csinálunk az rossz. A srác pont ugyanígy volt. Olyan döntéseket hozott, aminek értettem a logikáját, de nem ez volt a kezelési módja a problémának. Mert én is pont ezt tettem volna. Így kérdezgettem a barátnőm és kiderült, hogy valóban: a srácnak nagyon tré a családi állapota és ezért képtelen a tartós kötődésre. Ha próbálkozik pedig elmar minden normális embert maga mellől. Vicces, hogy az ember végső soron a saját körülményei fogja és determinálja ez a jövőjét. ebből kilépni, pedig erős akarattal és odafigyeléssel lehet csak.


Barátnőm is mikor ide költözött a városunkba, én pátyolgattam. Ő is hasonló életstílust képviselt. Én pedig azt mondtam neki, hogy mást nem is tehet, mert nem fog neki egy hosszútávú kapcsolat sem összejönni. Erre pedig megsértődött. Aztán jött sírva, hogy tényleg megpróbált egy komoly kapcsolatot és tényleg nem működött. Akkor elmondtam neki a meglátásaimat és beismerte, hogy ebbe lehet valami.


Ez a kor teljesen elfetisizálta a hedonista életmódot, ami nekem azért barmi furcsa, mert ez a viselkedés forma inkább szól a menekülésről. szóval számomra ez olyan, mintha a divat követői mondjuk a félkarúakat emelnék piedesztálra és ők is leműtenék a karjukat...


Szóval én valahol sajnálom ezeket az embereket inkább, mert valahol valami nem ok, amit talán ők sem értenek és ezzel kezelik. A szexnél nem kell előásni a probléma gyökerét, ők is megkapják azt a pár perc testiséget, és mehet tovább anélkül, hogy a nyúl üregébe lenyúlt volna.

2016. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

27. Azert mert szamodra ez nem kielegito, masnak lehet az. A puszta testiseg. Rendes csaladi minta van elittem, a szuleim 25 eve vannak egyutt. Vannak barataim, utazom, szorkozom, sikeres vagyok, lakasom van, autoim. Minden okes a fejemben de szeretem a szexet es nem vagyok monogam. Mi a baj ezzel? Mindig vedekezem es teszten is voltam mar. Volt hogy egy este alatt tobb ferfivel es novel kerultem szexualis kapcsolatba mint a kerdezo. /bar a tobb mint 10 lehet 2000 is de gobdolom a kerdezo nem erre gondolt/. Nekem ez csak elvezet.


23N

2016. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
76%
Én egyáltalán nem ítélem el, inkább irigykedem. Bárcsak nekem lenne ilyen jó a szexuális életem :(
2016. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
91%
#28 pont az ilyen véleményeknél van MINDIG valami gond a háttérben. Minimum kiégés, vagy érzelmi felületesség, szociális készségek hiánya, szexuális gondok vagy egyéb sérülés. Mert ahogyan élsz az nem normàlis és nem egészséges.
2016. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!