Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha ujjazás, csókolózá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha ujjazás, csókolózás alatt nem igazán állt fel a partneremnek az elég rossz jel?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy teljesen puha volt, de abszolút nem merev. Aztán amikor már én is oda nyúltam, 2-3 húzás után teljesen merev lett szerencsére, de nem is engedett többet, inkább elkezdtük a szexet. Több menet is volt, sokszor izgatott szemből és nem vettem észre, hogy ez alatt kemény lett volna. Volt, hogy az óvszer felhúzása előtt is párat "rántania" kellett,hogy megfelelően merev legyen hozzá. Nem igényelte azt sem, hogy leszopjam. Először voltunk együtt, semmi komolyat nem tervezünk, de ez eléggé megrendített, hogy talán nem is tetszem neki vagy muszájból volt az egész. Aztán minden menet 5 perc volt kb. Vagy attól fél, hogy az érdemi szex előtt már elsül?

Pedig sokat bókolt, hogy milyen csinos meg szexi vagyok stb. de lehet csak kamu volt... :D

L



2016. szept. 11. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más inger kell ahhoz, hogy rendesen felálljon. Van akinek elég egy csók, van akinek meg verni/szopni kell hogy bekeményedjen. Ahány ember annyi féle nem kell messziremenő következtetést levonni ebből :) 26/F
2016. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked ez mi rosszat okozott? Magadra figyelj, hogy neked mi jó és mi nem a szexben. Nem ilyen baromságokra...
2016. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kétségtelen, hogy ha a férfi valamit NAGYON izagtónak talál és megfelelően ki van éhezve, akkor áll keményen a farka magától is. Ettől függetlenül amit leírtál nem tűnik szokatlannak, ha ki tud elégíteni és ős is azt mondja, hogy élvezi, ekkor ez egy teljesen normális aktusnak tűnik a leírás alapján.

Nem kell kétségbe esni, nekem pl keményebb, ha a barátnőm szexi harisnyában van, de ettől még szeretem őt, csak ettől jobban megy... mindenki másra gerjed...

2016. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!