Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy állva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy állva nehezen élvezek el?

Figyelt kérdés
Már rég óta masztizok,és mindig fekve szoktam vagy ülve.Párszor csináltam már állva is,de nagyon nehezen sikerült spriccelnem.Bedurrant a karom és leizzadtam.Orális szexnél ez mennyire lesz hátrány, ha letérdel a csaj?

2016. szept. 14. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orálhoz nem feltétlenül kell egy helyben állnod, feküdhetsz vagy ülhetsz is...
2016. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a pasimnak is nehezen megy állva, ezért úgy nem is szoktam kényeztetni, csak fekve
2016. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, azt hittem ezzel "egyedül" vagyok. Viccesen fog hangzani, de állva nekem picit lábujjhegyen kell állnom, hogy könnyebben elélvezzek. Ez sokszor már ösztönös is. 26/F
2016. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm mindig fekve kényeztetett, szerintem neked is minden rendben lesz úgy.
2016. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Én csak akkor tudok spriccelve élvezni ha fejre állok 90/L
2016. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!