Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálás közben a farkam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás közben a farkam 17cm max, ha nagyon kanos vagy 17,5cm . Viszont ha szexelek az óvszerbe több centit is össze megy és lankad is a farkam. Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Sok óvszert kipróbáltam már de mindbe lelankadtam több gyönyörü partnerem is volt szóval még az se lehet hogy nem tetszett és azért nem működött a dolog..
2016. szept. 15. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasi jár így de vagy védekezel normálisan vagy kockáztatsz hogy a lány teherbe esik vagy el kapsz valami fertőzést. Mert migrén, trombózis veszély miatt és más egyéb egészségügyi okokból nem szedhet fogamzásgátló tablettát egy lány. Esetleg próbáld ki hogy mikor fent van a gumi akkor még egy kicsit szop a partnered... Ha így se megy akkor nincs jobb ötletem. 22 L
2016. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
mert ahogy legörgeted kipréseli a vért, énis sokszor jártam igy
2016. szept. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg túl sokat vered, megszoktad azt a fajta ingert és ez okoz gondot szexnél. Nagyon sok pasinál előforduló dolog.
2016. szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2016. szept. 15. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Na megint itt a migrénes làny 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2016. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves #5-ös nem értem miről beszélsz vagy kinek céloztad ezt a mondatot de kérlek ha nem a témához kapcsolódik akkor ne írj ide feleslegesen. Köszönöm!
2016. szept. 15. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!