Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek szexkapcsolatuk van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek szexkapcsolatuk van, azoknak hogyan kezdődött a dolog?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem sajnos sose lesz :( F
2016. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ráírtam chat.hu-n egy 18 éves lányra és következő nap már szexeltünk! Aztán szimpi voltam neki és több talit is akart. Egy évig tartott. Most is szexkapcsolatot keresek és remélem megint találok majd egy ilyen lányt:)
2016. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen a 300 fős előadóteremben óra előtt odamentem egy nekem tetsző lányhoz és leültem mellé. Óra alatt mondtam neki pár poént és lassan váltottunk pár szót. Aztán óra végén elkértem a számát és a nevét.


Randiztunk egyszer és az első randin csókolóztunk. A második randinkon meghívtam az albérletbe magamhoz vacsorára, ami alatt megittunk egy üveg bort és a végén a szobámban dugtunk. Azóta kb 4 hónapja összejárunk heti 1-2 alkalommal.


22/F, 19/L

2016. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én egy randi oldalon szedtem fel régebben 1 lányt másfél évig tartott a szexkapcsolat!!!Jó volt és tartalmas mert nem vártunk semmit a másiktól,csak élvezni akartuk a szexet és ennyi.Szívesen ismerkednék újra 1 ilyen lánnyal.
2016. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legjobb haverom egyszer felhozta, hogy feküdjünk le. Én belementem és úgy fél évig összejárogattunk, de elköltözött koliba főiskolán. :)


17/L

2016. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szimpatikusak voltunk egymásnak,kívántuk egymást...

Jelenleg is ilyen kapcsolat lenne célszerű nekem.

25f

2016. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

nekem volt, hogy a szexkapcsolatom barátnője rám írt, hogy szívesen átjönne.. :)


28/F

2016. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!