Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, titeket felizgat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket felizgat, ha szex közben a csaj láthatóan majd' megőrül értetek?

Figyelt kérdés
Én hajlamos vagyok arra, hogy kicsit elragadtassam magamat és bevaduljak, de nem gáz ez egy kicsit? Mármint nem kelt nagyon kiéhezett hatást?
2016. szept. 23. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te troll vagy? basszus ilyen hül...ye kérdés ez dehogy baj csináld csak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
2016. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáz?? Dehogy! Meg ne változz ilyen téren, imádjuk :)
2016. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a lány maja megőrül érted, akkor be fog jönni neki ha bevadulsz rá. Meg akar vadítani.
2016. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
sztem k.va gáz, én kizárólag sötétben, pólóban, takaró alatt, csukott szemmel, misszionáriusban és hangtalanul szoktam
2016. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sőt. Engem is bevadít ez és emberesen megqrom ennek hatására.
2016. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt, hogy elragadtatod magad?
2016. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. De szerintem felizgatja a pasit a látvány, hogy a nőnek jó az amit csinál, és ahogy.
2018. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!