Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a közös nevező a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a közös nevező a szörös de ápolt női nemiszerv és az ápolt csupasz közt?

Figyelt kérdés
tehát amire gondolok sokat azt mondják a szörös ápolatlan ódivatú stb de ha látunk egy jó csajt felszedjük aktusnál kiderűl nem használ borotvát már nem is jó a nő ? de hogy nem csak más korban él gondolkozik persze fontos a szex de az nem annyira hogy borotvált e vagy sem
2016. szept. 25. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert nyalás közben nem szeretnek a pasik szört köpködni ahogy mi nők se szeretünk szopás közben szört köpködni... 22 L
2016. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd, hiába ápolt, hogyha az adott illető szőrtelenül szereti, mert úgy tartja izgatónak, illetve valóban nem szeret szőrt köpködni orális szex közben.

Én nőként szőrtelenítek odalent, de saját magam miatt, mert nekem így tetszik, illetve higiénia és komfortérzet miatt is számomra sokkal jobb, ha szőrtelen, de ettől függetlenül semmi bajom azzal, aki nem szőrtelenít. Mindenkinek a saját dolga, de attól még lesz olyan, aki szőrtelenül fogja szeretni. És akkor az számodra nem lesz jó. Mert esetleg nem kapsz majd meg olyan dolgokat, amikre vágysz.

2016. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
létezik még nő akinek szőrös a puncija? én azt szeretem ha egy nő nem borotválja de ilyennel nagyon ritkán találkozni
2016. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy trimmelt, rövidre vágott szőrös is lehet izgató.

A természetesen szőrös több centis őserdő olyan igénytelennek hat.

2016. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam soha nem fogg függni semmi egy marék szőrön!

A pina pedig így is úgy is gyönyörű!

2017. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!