Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a legjobb szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legjobb szex intimitásból és simogatásból, humorból fakad?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első kettő jó. De szerintem humorból semmiképp.
2016. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
humorból miért nem? nem értelek.
2016. szept. 25. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Velem életemben háromszor történt eddig valami, ami előtte és azóta sem soha.

Egymásra néztünk a lánnyal teljesen véletlenszerűen valami nyilvános helyen, életünkben először és éreztem hogy kiráz a hideg. Mintha árammal csaptak volna meg, éreztem hogy feláll a szőr a testem minden részén és még a farkam is komolyan bizseregni kezdett.


1. Egy alattam két évvel járó lány a középiskolában. Később ráírtam és a barátnőm lett, akivel elképesztően jókat dugtunk később.

2. Egyszer túráztunk az erdőben és jött velünk szemben egy másik csoport, amiben volt egy szőke hosszú hajú, átlagos arcú lány. Fél percig sem bámultunk egymásra amíg elhaladtunk egymás mellett, de esélyes hogy ugyanazt éltük át. Soha többé nem láttam.

3. Egy buliban egy lány, akivel miután ez megtörtént, max 20 perccel később a háztól nem messze egy bokorban szexeltünk


A lányok között voltak átlagos kinézetűek és elég szépek is, de teljesen különbözőek voltak kinézetre is. Na nekem ez az, amiket csoda szintűnek tartok, pedig nem vagyok egy babonás ember.

24/F

2016. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szexet itt most nema dugás szintjén értettem hanem szeretkezés szintjén. az hogy kivel dugsz jókat, kicsit más tészta.
2016. szept. 25. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Néha humor is kell bele.

2016. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4:

Ha ezt az enyémre (3-as) reagálva írtad, akkor nagyon félre értetted amit írtam.

2016. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!