Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik gázabb? Prostial...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gázabb? Prostial elveszteni a szüzességed, vagy szűz lenni 2X évesen?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Helyzet függő
2016. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha el is mész prostihoz húzz Óvszert én ne reklámozd hogy k..vával volt az első.. Egyébként meg nem gáz ha huszon évesen szűz vagy.. attól még nem vagy kevesebb ember mert nem volt még nővel dolgod.. Szóval nyugi. 22 L
2016. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz prostival.De pl google-ba beírod hogy: szűzeknek is és máris vannak olyan hivatásosak akiknél ki van írva pl hogy szűz fiúknak is segítenek.Az első találatot pl kifejezetten ajánlom mert szép a hölgy.
2016. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem prostival elveszteni nagyon gáz. Az egyátalán nem zavarna, ha 2X évesen szűz lenne a pasim.

27L

2016. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

#2

Ja persze nem gáz, de ha összeállnál egy 26 éves szűzzel, egyből elkezdenél kombinálni, hogy mi baja lehet, meg egyből lelépni.

Egy ilyen srác minden a csajok szemében csak nem vonzó. Szóval ha nem jött össze a dolog, akkor nem hisztizni kell, hanem kiválasztani egy fizetőst, mert jó eséllyel átsegít a holtponton de a szikla nagyságú terget leveszi a válladról.


#4

Te lány vagy 27 évesen? Na ez a gáz. Amúgy természetesen neked sem hisz senki.


Nem értem miért kell egy névtelen fórumon is ilyen gátlástalanul hazudozni.

2016. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem az elős opció határozottan taszító.

A második pont ellenkezőleg, az pozitívum.


Persze ez függ az embertől is, ha tetszik, akkor az plusz ha nem volt még senkije, ha meg nem teszik akkor mindegy hoyg szűz-e vagy nem, úgy sem akarok semmit. De az első opció mindenképp taszítana, kizáró ok lenne.


Szerintem ne hogy elmenj ilyen helyre, ki tudja mik vannak ott... ://

2016. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igenis Menjen el nyugodtan.
2016. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó mégis miért? :D

Miért jó az?


Nekem egy ilyen után biztosan nem kéllene, bárkiről is lenne szó.

2016. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért, hogy megszabaduljon attól a frusztrációtól amit a szüzessége okoz. Nyilván ha valaki 20-on évesen szűz valamilyen probléma miatt nem tud csajozni. Ez segitene átlendülni a holtponton. Az meg, hogy neked nem kéne az ki a f*zt érdekel? Ha a hozzád hasonlók lekoptatták szerencsétlent akkor milyen alapon vonjátok kérdőre és egyáltalán mi közötök hozzá, hogy kivel szexel? Vagy téged eddig számon kértek, hogy hány mocskos farok járt benned?
2016. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát eddig még nem kérdezte senki, pláne, hogy egy se :'DDD

Szerintem, pedig sokkal többet dobna az önbizalmon, ha olyat találna akinek nem kell fizetni érte. :)

Sőt, ha talál olyat, annak még nagy pozitívum is lenne, hogy nem volt más előtte, főleg, ha lánynak sem volt senkije. :)

2016. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!