Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom állandóan kérdezget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan kérdezget szex előtt és közben, szerintetek ez normális, vagy erre izgulhat? Fiúk?

Figyelt kérdés
Szóval, olyanokat kérdez előtte, hogy most mit fogok vele csinálni és hová fogja tenni és akkor nekem válaszolni kell, hogy le foglak szopni vagy azt, hogy meg fogsz dugni, meg a szűk pucimba fogod tenni.. közben megkérdezi, hogy most hol van a farkam és, ha nem válaszolok egyből akkor mondja, hogy válaszolj te szuka ha kérdezlek, meg kérdez még olyanokat, hogy most mit érzek meg ilyenek.. csak nekem furcsa ez?

2016. szept. 26. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Nagy az Isten állatkertje.

Zavard le magadról ha nem rád koncentrál hanem a saját beteges vágyaival foglalkozik

2016. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Végülis te mentél bele a játékba... ha az elején szólsz vagy jelzed, hogy ez fura. Most nem lenne ez a kérdés
2016. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez izgatja.. Alárendeltnek tart domináns szerep tetszik neki és szarba se néz.. Ha ez neked nem jön be akkor mond meg neki
2016. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
a barátod egy elmebeteg.gratula.
2016. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó, hát azért még nem elmebeteg, figyel rám, és nem bánt engem! Csak ilyeneket kérdez, és mással még nem tapasztaltam ezt, azért kérdeztem, hogy ez valami furcsa perverzió lehet?
2016. szept. 26. 15:15
 6/13 anonim ***** válasza:

:D hát ez jó.

Először azt hittem férfi vagy, és a csajod kérdezget - Így még izgi lenne.

2016. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak izgatja, ha mocskosan beszélsz. Ha beszélnél magadtól is, mondanád, hogy mire vágysz, mit csináljon, vagy hogy élvezed-e, amit művel veled, akkor nem kérdezgetne folyton.
2016. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
ez akkor is orvosi eset.abnormális.
2016. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem kell fikázni egyből. ezek csak dom hajlamok, hallani akarja hogy engedelmeskedsz. teljesen normális.

próbáljátok ki hogy ő legyena dom.

ha kell segitég irj privit.

2016. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem azert... de szerintem valami baj van a baratnoddel.
2016. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!