Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nálatok az együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok az együtt alvás azt jelenti, hogy az alvás mellett szex is lesz az illetővel?

Figyelt kérdés
Ha maga az együtt alvás felmerül, akkor ti elvárjátok a szexet? Tegyük fel abban az esetben, ha mindkét fél szingli.
2016. szept. 28. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Attol függ.. ha csak barátzònás nyomirol van szó akkor nem egyébként meg nemhogy elvárják hanem kezdeményezik is
2016. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Együttalvás szexet jelent.
2016. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
ahogy az első írta
2016. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem alszom egyutt senkivel. Szex utan hagyjanak.


N.

2016. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért egy barátzónás srácnak szerintem nem adatik meg, hogy együtt aludjon egy lánnyal, még akkor sem, ha szex végül nem lesz a dologból.
2016. szept. 28. 23:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Hidd el pár nyomi bármire képes ezért
2016. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Változó, hogy mit jelent, hol így, hol úgy.
2016. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát én az egyenesség híve vagyok ilyen tekintetben. Befürödtem már azzal is, hogy én azt hittem lesz valami, de a pasi csak alvásra gondolt, és fordítva is, én alvásra készültem a srác meg nem. A félreértések elkerülése végett, én tisztázom, mit várok vagy nem várok a másiktól.

Persze ilyenkor is van, aki azt mondja, persze, nem lesz semmi, aztán mikor bepróbálkozik én meg elhajtom, jön a sértődés, meg a hiszti, és én vagyok a ribizli.

2016. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is megdumálok minden ilyet. Egymás gondolatait nem lehet kitalálni szerintem.:)
2016. szept. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem.. Többször aludtam már úgy együtt pasival hogy nem volt semmi.. Sőt van mikor párommal sincs semmi mert mind a ketten hulla fáradtak vagyunk és örülünk ha ágyba kerülünk... Szóval én sose várom el a szexet. 22 L
2016. szept. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!