Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szégyellem magam szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellem magam szex ill. maszturbálás után? Hogy lehetne ezt az érzést leküzdeni?

Figyelt kérdés

Miután elélvezek egy alkalom után mindig rám tör az érzés,hogy rosszat cselekedtem,ami miatt szégyellnem kell magam.

Meddig marad ez így?Mit lehet tenni ez ellen?Más is van így?

24L


2016. szept. 29. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen általában ez igy szokott lenni . Idővel valószinüleg elfog mulni
2016. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szexuálpszichológust. Valószínűleg lelki okai vannak. 22 L
2016. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez szakember , lehet szégyenled a masztit és amikor már kielégülsz szégyen érzeted van.
2016. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Szívesen büntetnélek
2016. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ez visszavezethető a gyerekkorodra. Esetleg a neveltetésed miatt van, főleg ha konzervatív szüleid vannak. Esetleg beszélgessünk egy szakemberrel. Ez nem teljesen normális, mert ennyi idősen a szexualitás, és a vágy az a saját örömünkért van, nem kellene szégyelned magad... :)
2016. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam, hogy te mit miért érzel?
2016. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Tudom (és szerintem te is tudod), hogy ez nem normális, nem így kellene éreznünk. Sem a masztizás, sem a szex nem bűn, természetes emberi szükséglet. Egy pszichológussal kellene elbeszélgetni erről, az biztosan tudna segíteni.

Nekem főleg kora tinikoromban volt emiatt borzasztó bűntudatom (12-13 éves koromban, persze akkor még csak önkielégítés volt, szex még évekig nem), de a libidóm mindig magas. Ez a 22-es csapdája.

2016. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!