Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félénk nők, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk nők, nektek mennyire lenne fontos a szex egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A kérdés kifejezetten olyanokhoz szól, akik visszahúzódóak, csöndesek, és nem akarnak dominánsak lenni egy kapcsolatban. Nektek ugyanúgy fontos a szex, és a testi kapcsolat, mint a vagányabb nőknek? Később akár lennének kezdeményezők a párotoknál?
2016. szept. 29. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkire igaz az aszexuálisakat kivéve.

Mivel a kérdés kifejezetten nekem is szól, mások nevében nem szólhatok de magam nevében kijelenthetem, attól hogy a dominancia nincs meg "bennünk" a testi vágyak megvannak. És igen az is előfordulhat hogy később kezdeményezzek ha màr bízom annyira a páromban.

2016. szept. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen fontos és ugyanúgy kívánom, csak szégyellős vagyok kezdeményezni:)
2016. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet meglepetés lenne,mert ha elengedi magát egy ilyen hölgy akár tüzesebb lesz mint más.A régi mondás itt is igaz,amelyik kutya ugat az nem harap..
2016. szept. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pasikènt írok ide és én azt tapasztaltam hogy ha egy ember őszinte egy ilyen félénk típusú nővel és a nő megbízik benne akkor az a pasi igazi kincset találhat ha kicsit is kitartó (:
2016. szept. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fontos, de nem kifejezetten csak a szex, hanem az érintések és az intimitás is.

Szexmániás nem vagyok, heti 2 együttléttel úgy ellennék. Szerintem ez nem sok.

Ha ki vannak elégítve az igényeim, nem kezdeményezek, ha nincsenek kielégítve, az meg már úgyis régen rossz. :D Őszintén szólva semmit sem utálok jobban, mint szexet kezdeményezni.

2016. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!