Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek bejön egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön egy ilyen alkatú srác?

Figyelt kérdés
Van egy kis hasa, egy kis melle, de nem az az elhízott alkat.. Mondjuk egy átlagosnak inkább. Pl. Ha a ruhán keresztül nem látszik, hogy milyen az alkata a srácnak, és mondjuk szexre kerül a sor.. Leöltözik a srác, és meglátjátok, hogy van egy kis hasa meg melle, akkor ez mennyi ábrándít ki titeket belőle?

2016. okt. 3. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom ilyen alkat 1,5 éve vagyunk együtt. Nekem eleve nem jönnek be az izmos pasik.. 22 L
2016. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2016. okt. 3. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egy éjszakás, nem érdekel, mert csak ez az egy alkalom, mit érdekel, hogy milyen a hasa vagy a melle?

Ha randizgatás előzi meg a szexet, akkor már nyilván kialakul valamiféle érzelmi kötődés, így könnyebben fogadom el a másik "hibáit." Tökéletes férfi vagy tökéletes nő nem létezik. Mindenkiben lehet találni vonzó és kevésbé vonzó vagy esetleges taszító vonásokat, de ha az illető ezt tudja mással kompenzálni, akkor az égvilágon semmi probléma. :)

2016. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen tetszik. A nyunyó pasik nem tetszenek.
2016. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az alkatával egyáltalán nem lenne gondom. Ezzel a "leöltözik"-kel van gondom. Ez fennakadt szűrőmön, ilyen szó nem létezik! Azt úgy mondjuk, hogy levetkőzik :D
2016. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásért. Természetes hosszú távú kapcsolatról van szó. És köszönöm a segítségeket! Mennek a zöld kezek! :)
2016. okt. 3. 17:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Nekem volt már alacsony, magas, sovány és kövér párom is. Egy kis pocak meg sosem baj.
2016. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) Azért jó olvasni, hogy vannak még ilyen lányok. :)
2016. okt. 3. 17:37
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Tényleg jó olvasni hogy vannak olyan lányok akik nem csak hogy nem vetik meg ha nem még szeretik is a mackós alkatot. Én még nem találkoztam ilyen lánnyal de hát ha egyszer fogok.

20f

2016. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexre kerül már a sor, akkor fel sem fog az illetőnek tünni.
2016. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!