Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy férfival, Aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy férfival, Aki frankón a pofámba vágta h nem akar itt érzelmeket csak szexet. Azt hittem önző dog lesz az ágyban de olyan gyengéd úgy kényeztet hogy reménykedem hátha van részéről érzelem?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Legalább őszintén elmondta. A szexben azért olyan amilyen. Mert Nőként bánik veled és tisztel Téged és a Tested. Örülj neki. 22 L
2016. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj.Nem fog megváltozni.
2016. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem reménykednék a helyedben semmiben. Persze ez nem zárja ki, hogy érzelmet tápláljon irántad, de vannak férfiak, akiknek teljesen mindegy, hogy érzelmi vagy szexuális kapcsolatban vannak, nem önzők, hanem odaadóak és oda-vissza működik az örömszerzés. Ez inkább férfitípustól függ és nem attól, hogy érez-e bármit az adott férfi vagy sem.

Nekem volt már több szexkapcsolatom. Egyiket sem mondhatnám önzőnek, mert mindegyik törekedett arra, hogy nekem is jó legyen, de egyik sem volt belém szerelmes és egyikből sem lett komoly kapcsolat.

Mint ahogyan én is nőként ugyanolyan odaadó vagyok, vagyis voltam (mert évek óta párkapcsolatban élek és nincsenek alkalmi kapcsolataim) egy szexkapcsolatban, mint egy érzelmi kapcsolatban. Nekem nem az érzelmek határozták meg, ilyen vagyok és kész.

2016. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Ne reménykedj, a férfiak mind érzéketlen kutyák!
2016. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

a legtöbb pasi ijen én is csak szexet akarunk

ti meg a lóvét érte, ezt is tudjuk

2016. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sokkal csóróbb a fickó mint én!! ! Úgyhogy egy ft-őt sem kapok és nem is kellene
2016. okt. 4. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Őszinte volt. A szex az egy férfinak biológiai igény. Gondolom az ő lelkén is átgázolt már egy halom nő, ezért nem akar már érzelmeket. Pontosan ugyanígy vagyok én is ezzel.


Tizen- és huszonévesen a nők gázolnak át a férfiak lelkén a sok szakítással, uralkodással, aztán úgy 30 éves koruk körül a férfiak többsége rádöbben, hogy rohadtul nem éri meg "jófiúnak" lenni és onnantól csak a szexre kellenek nekik a nők, szóval fordul a kocka.

2016. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne reménykedj, ha esetleg lesz valami komoly majd meglepődsz és örülsz. Inkább mint a csalódás. De legalább rendes, mert nem csak magával törődik, szeretné, hogy neked is jó legyen, nem rendez le 5 perc alatt és viszlát! :)
2016. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7es ott a pont...
2016. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem reménykednék. Attól, hogy valaki nem önző az ágyban, nem jelenti azt, hogy gyengéd érzelmeket táplál a partnere iránt. A kettő közt semmi összefüggés nincs. Csak annyit jelent, hogy alapvetően tisztel és figyelmes veled.

Sőt, inkább azt mondom, ha neked nem megy a szexkapcsolat, mert az első adandó alkalommal reménykedni kezdesz, akkor inkább most szállj ki a saját érdekedben, mert nagyot koppanhatsz.

2016. okt. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!