Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok tényleg jó érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok tényleg jó érzés hisztis csajt megd. Ni?

Figyelt kérdés

azt mondja pasim, hogy őt izgatja és olyan cukin hisztizek..meg miért érzem miután a pasim jó keményen megd.ug hogy megnyugszom?

szerintem túl előnyös tulajdonság neki mégis bejön...


2016. okt. 9. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
utálom a hisztis pi.csákat 😂
2016. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is szívesen megnyugtatnám a csajomat így a "piros betűs napokkor" mikor hisztizik.
2016. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én nem csak akkor szoktam
2016. okt. 9. 19:17
 4/13 anonim ***** válasza:

Az aranyosan hiszis, az nem úgy megy.

Az aranyosan durci.

2016. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igazad van! Inkább durci ,mint hiszti.
2016. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
A jó csajok általában hisztisek, éppen úgy mint a versenylovak. Tudják hogy megengedhetik maguknak, mert ennek ellenére is becsben tartják őket.
2016. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy hisztis csajhoz hozzá se érdemes nyúlni...
2016. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt egy nagyon idegesítő, hisztis osztálytársam, akit egy buli után megfektettem. Lehet beteg, de felizgatott, hogy sikerült elkussoltatni, és nyögdösött ahelyett, hogy hisztizne. Elég durva voltam vele, le is kurvztam, meg minden, de elélvezett ő is, szóval nem bánta meg.:S
2016. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: Némelyik osztálytársamnak én is szívesen megadnám így (persze ,ha ők is benne lennének). :DD
2016. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

barátnőm is hisztis, ha betömöm a száját különösen izgató, és tényleg megnyugszik tőle. vagy például van h aggresszív, pofozkodós lesz, olyankor van h előkerül a bilincs, kicsit hagyom h gondolkodjon a dolgon.

aztán a vége a hisztinek mindig az h jó keményen megdugom.

engem nagyon izgat de elhiszem h valakinek fárasztó. néha én is örülnék ha nem hisztizne mindenen.

2016. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!