Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telefonon szexel velem, normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonon szexel velem, normális?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm,régen pár voltunk, mostanában barátok. Néha azt vettem észre hogy furán liheg miközben beszél velem, sóhajtozik, meg nem figyel rám igazából mit mondok. Ezt már régen is mondta hogy jó a hangom /mély, erotikus stb./ nade ma is felhív és a vége mindig az hogy....ma már rá is csaptam a telefont. Annyira kiábrándító lehet hogy végig csak áltatott nem is érdekeltem..:(( fél éve megy ez. Mostanában vettem ezt észre rajta. Ti mit tennétek? Rövid vagy hosszú úton tegyem lapátra..? :P

Köszi a válaszokat! Olyan mintha bemocskoltak volna:(


2016. okt. 14. 13:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen annyira gáz egy ötvenévestől ez a viselkedés..ti mit tennétek? Így még nem alázott meg férfi../nem voltunk együtt régen ezért-azért../.Amúgy korai magömlése van lehet hogy minden nőjével ezt csinálja??? Ez messze nem normális.
2016. okt. 14. 13:19
 2/15 anonim ***** válasza:
Az baj, hogy nem értem mit akarsz kérdezni?
2016. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
fúúúj ez nagyon perverz! én fel se venném neki a telefont
2016. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Felizgul a hangodra...örülj ha ilyen erotikus hangod van..
2016. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ő beteg ha így telefonál, te is az vagy, ha felveszed!
2016. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Figyelj ha téged ez zavar akkor vagy ne vedd fel a telefont vagy cserélj számot.. Vagy ha nem akarsz telefon számot cserélni akkor tíltsd le a számát hogy ne tudjon hívni..
2016. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. okt. 14. 13:51
 8/15 A kérdező kommentje:

2-es most Te is kezded hogy nem figyelsz rám? :P :D

Tényleg nem tudom hová tenni ezt a szitut. Nem értem miért csinálja ennyire nem lehet kanos valaki???:(( ....

nem tudom megszakítsak-e vele minden kapcsolatot-ezt hogyan lehet megbeszélni: figyeljszívem miért maszturbálsz rám telefonon..?? .. ? :D :((( Pedig jóbarát.

2016. okt. 14. 14:03
 9/15 A kérdező kommentje:

Még mielőtt kapok még pár privát üzenetet: nem, nem akarok telefonon beszélgetni..! Köszi!!

:DDDD

2016. okt. 14. 14:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy szakítottatok és téged ez zavar, zaklatásnak számít. Mondd meg neki, hogy szakadjon le rólad vagy feljelented! De miért nem tetted le?? Tetszik mi, r.anc?! :-D Nem kell a rizsa, ha annyira zavarna, már elküldted volna mindenhova az 1. alkalommal!
2016. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!