Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal 25 év körüli srácokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 25 év körüli srácokat kérdezem akik szeretik az idősebb nőket? Meddig csapjátok a szelet ha csak leakartok feküdni egy 40 év körüli nővel, ha a nő hezitál?

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Sokáig, de szerintem te vagy a balek, ha ennyit szarozik.
2016. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat lemaradt nő kérdező vagyok
2016. okt. 14. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Privátüzenet-áradat 3...2...1...
2016. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy mivel fiatal, 25 év körüli srác vagyok, akinek tetszenek a 40 körüli nők, akár értelmes választ is adhatnék. :) Szóval élőben nem nagyon volt erre lehetőségem sajnos, vagyis nem próbálkozom ilyen korú nőknél. Neten már előfordult egyszer-kétszer, de ha nem akarja beadni a derekát, én nem erőltetem. :)
2016. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy hete probálkozik közbe konkrétan nemet mondtam, de probálkozik tovább
2016. okt. 14. 20:16
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem mennyi ideig képesk próbálkozni
2016. okt. 14. 20:18
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ,hogyan koptatod le,tehát ,ha nyitva hagyod a lehetőséget,akkor lehet elég sokáig,de azért fiatal srác szóval ,ha talál vmi új prédát,akkor arra nyomul majd.

Ha egy jó kis dugásra vágysz,akkor ne nagyon húzd az agyát,te se leszel már fiatalabb.

Még jó pár évig dughatsz fiatal bikákkal.Utána meg felszedhetsz egy 70-est akivel eljársz majd bingózni.

2016. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Kamu kérdés :D

A kérdező felhasználóneve mindent elárul :D

2016. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak egy hét? Az semmi. Szóval is közölte? Nekem egy munkatársam, aki 20 évvel idősebb, ő konkrétan közölte, hogy megd.na, nem ezekkel a szavakkal. A többi - 25 - 50 - között - átvitt értelemben közölte. Nem lehet, hogy csak elvben beszélnek, hogy megd.nának?

De ha tetszik neked, nem probléma, akkor ne hezitálj, hanem hajrá! :)) A munkahelyemen boldogok, vagy akár juhászkutyák lennének egy páran, ha én sem hezitálnék. :))

2016. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy egyértelmű,látszik rajtad,hogy imponál: elég sokáig.

Ha egyértelműen- nem kell bántóan- közlöd,h nem vagy benne,abbahagyják.

2016. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!