Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan reagálnátok le, hogy a csajotok kifejezetten 20cm + segédeszközben gondolkodnának vásárláskor?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből épp 10 perccel ezelőtt volt nálunk egy kisebb veszekedés. Én is egy 22 cm-es vibrátort nézegettem, mire a párom flegmán megkérdezte, hogy talán nem elég az övé, aztán persze durci, pofavágások. Na de a lényeg, hogy ez nem erről nem szól, hogy nem lennénk elégedettek a párunkkal. Kezdjük ott, hogy egy 22 cm-es vibriből kb 15-16 cm amit tényleg a hüvelybe lehet helyezni, már ott vannak a gombok, illetve valahol fogni is kell. Aztán ott van a forma, ami épp tetszik, lehet, hogy nincs kisebb méretben olyan formájú vibrátor. Ugyan ez vonatkozik az ár kategóriára, anyagra, stb. Szóval ez miatt ne érezzétek magatokat kevesebbnek kedves uraim, ugyanis titeket semmilyen vibrátor nem pótol. 😘
2016. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

* ez nem erről szól

* az alján már ott vannak a gombok

2016. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, engem zavarna. Tartanék tőle, hogy először csak segédeszköz kéne, aztán engem is lecserélne 20+-os pasira.
2016. okt. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez természetes, hogy nem olyanra vágyik, mint amilyen egy átlag pénisz. Ha egyszer vesz, akkor azért vesz segédeszközt, mert valami újat, izgalmasat szeretne kipróbálni. Például kíváncsi, hogy egy nagyobbal milyen érzés.


Egyébként pedig azok is logikus érvek, amiket az első válaszoló ír.


Szóval én nem érezném magamat megsértve, pedig nagyon messze vagyok a 20 cm-től...


31/F

2016. okt. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem gond mert pont 20 a cerka...na de ha többet akarna az sem izgatna.

...de ha egy kigyúrt ogre brokis 23 pluszos hapsit akarna...nem tom én se hogy reagálnék. :D

Ez nálatok csak egy élettelen játékszer...szerintem had szóljon mert van aki ettöl durvábbra gerjed...pl faust meg a termos méretű mübrokik.

Mindig van rosszabb hidd el..és kevés az a farok amitöl nincs nagyobb :D

Hiúságunk és alpha hím szerepünk meg tud sérülni ha hagyjuk...amikor nem hagyod azt hívják nyitottságnak a szex sokfélesége felé.

Sok mindent kipróbáltam már a szexben de ez csak úgy megy ha minden érzelmet kizárunk és az élvezetre koncentrálunk.

Lehet hogy ez a jatékszer új irányba tereli majd a nemi életeteket.

2016. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!