Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon beteg dolog ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg dolog ez?

Figyelt kérdés
Ha vékony fiú létemre az a félisten hogy egy kövér lány rám feküdjön/rám üljön..,

2016. okt. 21. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az,találsz is hamarosan,csak bírd szuflával,,,én meg a vékony fiatal csajokat szeretem,,
2016. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Ugyan nekem nem a ráülés jön be, de vékony srácként a telt csajokat szeretem. Nőiesen szexik. Ne aggódj, találsz megfelelő csajt! :D
2016. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
nincs ebben semmi beteges, kinek mi jön be, és ez igy van jol.
2016. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem beteg dolog ez, inkább ritka. :)

Nem nagyon találkoztam még olyan pasival, aki szerint a telt lányok szépek. Mindenki a vékony csajokra bukik, a teltebbeket pedig lenézik. :)

19/L

2016. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

hasonló vagyok én is, mármint nekem a nőiesen telt alak teszik, nem a "kövér" (de ugye kinél mit takar), meg a "rám feküdjön/rám üljön" rész attól függ milyen kontextusban értendő, de ebben sem látok semmi beteg dolgot :D

am a teltebb alak is sokaknak vonzó, de nagy részük a haverok miatt nem merik felvállalni :)

nekem a legjobb barátom testes, mégis sok csajra mondja, hogy "dagadt" amikor páron csak pár kiló felesleg van :D

szóval tőle is kaptam a beszólásokat, jó azért nem durván, de ettől még mindig nem gondolom betegesnek azt, hogy tetszik a teltebb alak...


23F

2016. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem gond, teljesen normális, a barátnőm 110+ kg és szokott rajtam "feküdni"/lovagolni.. Az arcra ülést nem értem, de van egy olyan fétis is. Bizonyára természetes ügy.
2016. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!