Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szereti az orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti az orál szexet a barátom?

Figyelt kérdés
Én szívesen leszopom szeretem is csinálni de ő nem szereti és nem értem miért nem fogazok stb... Kérdeztem is tőle hogy mit csinálok rosszul de nem mond semmit azt mondja vele van a baj...
2016. okt. 22. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Hajlandó vagy rászánni egy alkalmat, hogy te kielégíted úgy, hogy te cserébe nem kapsz semmit sem? Mert ha igen, egy közös fürdés után feküdjön fel kényelmesen az ágyra. Kösd be a szemét, ez ugyanis segít neki abban, hogy semmi másra ne koncentráljon, csak az érzésre. Masszírozd meg a testét olajjal, kellő időt rászánva - próbáld meg ellazítani a feszült izmait. Ő meg csak feküdjön közben, mint egy darab fa, ne csináljon semmit. Csak az egyenletes légzésre koncentráljon. Miután már úgy érzed, hogy kellően ellazítottad őt, elégítsd ki akár a száddal, akár a kezeddel. Egyébként megpróbálhatjátok a prosztatájának masszírozását is.


23/L

2016. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom férfiként a prosztatamasszázst, hogy csináljátok.

De arra vigyázz, hogy azért ne 3 ujjadat akart benyomni, bőven elég egy, ha kéri kettő.

Ha többet kér akkor inkább dugd meg (xD).

2016. okt. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Képzeld, az én barátnőm meg a palacsintát nem szereti!


Durva mi? Hát milyen ember az aki nem szereti a palacsintát. Hiszen azt mindenki imádja!

2016. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 <3


de most tényleg 10 évvel korábban születtem mint kellett volna, úgy tűnik manapság egy prosztatás játék sima tanács a GYK-n, én meg eddig bárkinek említettem, hogy kipróbálnám, undorodva elrohant :)

2016. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 mert ez a GyK és nem a valóság.Itt mindenki előadja,hogy bármit-bárhol-bárkivel,és mindenki tök profi mindenben,csak sajnos ez nem életszerű :D


Kérdező,simán lehet,hogy tényleg csak alapból nem szereti,ha amúgy meg jól csinálod.

2016. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Ő ilyen beállítottságú. Én pl imádom, imádnám! F.
2016. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#1 eddig sem kaptam cserébe semmit én így is szívesen csináltam
2016. okt. 22. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!