Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hány alkalom után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány alkalom után kezdtétek el élvezni a szexet?

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok, nemrég vesztettem el a barátommal (lassan 1 hónapja), és még mindig nem élvezem igazán.

Pedig szeretem.



Azért gondolom, hogy lehet ezt mégjobban élvezni, mert volt egy srác akivel pettingeltünk,de ő igazából nem nyúlt hozzám,csak én hozzá, de csókolóztunk, simogatott és azt nagyon élveztem.


Most is megvan a petting, ujjazás, de valamiért nem az igazi.

Szerintem azért mert a barátom nem olyan érzéki, vagy nem tudom. Inkább keményen szereti. Gyors volt vele a szüzességem elvesztése is, mármint a tempó gyors volt, szerinte meg lassú. Egyébként most is fáj az első behatoláskor szexnél, pedig már lefeküdtünk jó párszor.


Most ezt nem tudom neki hogy elmondani és megsérteni sem akarom mert nagyon szeretem, de szeretném vele igazán élvezni a szexet.


Azért fordultam ide, mert lehet, hogy csak idő kell nekem, várni meg tudok, csak igazából nem tudom mi erre a megoldás.


2016. okt. 23. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb az első 5 alkalom volt fájdalmas,utána kezdtem el élvezni egyre jobban.

20L

2016. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. az 5. alkalom utàn volt élvezetes.
2016. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk már az első is élvezetes volt.
2016. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
5. Utána már nem fájt annyira de kb. A 10. Alkalom után kezdtem élvezni. 22 L
2016. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem jó volt az első is.

Amúgy nagyon partner függő, nekem is van, hogy elsőre kellemetlen, ha már egy ideje nem szexeltem, vagy feszültebb vagyok, meg ha a partner nem elég jó, akkor nyilván nem élvezetes, tök mindegy, hányszor szexeltem eddig.

Nyugodtan mond meg neki, hogy nem élvezed és csináljátok máshogy, ha ezen megsértődik, akkor legalább rájössz, hogy egy idióta, hisztis, önző pasid van :D Normális ember nem kezd el ezen vergődni, hanem mindent megtesz, hogy neked is jó legyen.

2016. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hiba a barátodban van, cseréld le vagy beszélj vele. Nem normális az aki már az elsőnél is durvulni akar. Én az elsőt is csak azért nem lveztem annyira mert véreztem, de a második már jó volt. Igenis nem szabad ebbe beletörődnöd, jogod van az élvezethez és a bartátodnak kötelessége tenni érte.
2016. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel kb sohasem, mindig borzalmasan fajt, meg egy ev utan is. Nagy is volt meg nem figyelt ram.


A parommal az elso pár volt kellemetlen, mig osszeszoktunk, de azota vadulunk, mert szuper es nagyon ritkan kell abbahagynznk valami miatt.

2016. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!